Dekorasyon Bul

Country Yatak Odası Takımları ve Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Son yıllarda yatak odası dekorasyonunda sıkça karşımıza çıkan country yatak odası takımları; sakin görüntüsü, rahat ve konforlu kullanımı ile dekorasyon mağazalarındaki yerini alıyor. Tarz olarak genellikle beyaz ve pastel tonları gibi soft renklerin kullanıldığını gördüğümüz country yatak odası dekorasyonu için birçok farklı model ve tasarım seçeneği bulunuyor. Çarpıcı sadeliği, şık tasarımları, kalitesi ve modern duruşu ile yatak odanızda şıklık yaratan country yatak odası takımları arasında size uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz.

Genellikle romantik ve vintage tarzları yansıtan ve Amerika’dan sonra tüm dünyada sıkça tercih edilen mobilyalara dönüşen country tarz mobilya takımları yatak odalarına da şıklık katıyor. Hem yeni evli çiftler, hem de yatak odası dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler için modern ve şık tasarım seçenekleri sunan bu tarz mobilyalarda genellikle beyaz rengin tercih edildiğini görüyoruz. Hem küçük hem de geniş odalar için farklı alternatifler sunan, renkleri ile içinizi açan country yatak odası takımları, doğru renk kombinasyonları ile oldukça şık dekorasyonlar yaratıyor.

ikea country yatak odası

Sponsorlu Bağlantılar

Bu mobilyalara uygun seçimler yapmak için; zeminden duvara, halılardan nevresim takımlarına, perdelerden kullanılan aksesuarlara kadar da bu mobilyalara uygun seçimler yapmalısınız. Vintage tarz perdeler, patchwork halılar, country nevresim takımları bu tarz mobilyalarla birlikte kullanabileceğiniz tamamlayıcılar. Özellikle kahve ve yeşil tonları, country yatak odası takımları ile birlikte en çok kullanılan renklerin başında geliyor.

Country yatak odası modeli tasarlamak isteyen dekorasyon aşıkları için örnek modelleri araştırdık ve sizler için ekledik. İnceyelebilirsiniz!

country yatak odası

country yatak odası takımları

country yatak odası dekorasyonu

country yatak odası modelleri

country yatak odaları

country yatak odası mobilyaları

country yatak odası takımı

country yatak odası modeli

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Country Yatak Odası Takımları ve Dekorasyonu