Dekorasyon Bul

2016 Yatak Odaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Klasik bir yatak odası dekorasyonundan sıkıldıysanız, size harika önerilerimiz var. Modern mekanlar yaratmanın yolu, artık canlı renkler kullanmaktan geçiyor. Akşamları kasvetli bir yatak odasında uyumak yerine, içinizi açacak renklerle dekore edilmiş bir yatak odası yaratmak istiyorsanız, 2016 yatak odaları modelleri arasında size uygun birçok farklı seçenek bulunuyor. Farklı tasarımları ile dikkat çeken birbirinden güzel yatak başlıkları, kullanışlı ve fonksiyonel gömme dolaplar, makyaj masaları, yatak odaları için televizyon üniteleri ve çok daha fazlası ile yatak odanızı baştan dekore edin.

2016 yatak odaları

Modern bir yatak odası için sizi renkli, eğlenceli desenleri ve kreatif detayları kullanmaya davet ediyoruz. Mekanın bir duvarına döşeyeceğiniz pop art bir duvar kağıdı, yatak odanızın havasını bir anda değiştirmeye yetecek. Kalp şeklinde bir yatak başlığı ile de rahatlıkla romantik bir yatak odası yaratabilirsiniz. Zaten tasarımları ile dikkat çeken farklı yatak başlıkları, 2016 yatak odaları modelleri arasında sıkça yerini alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz, bir mekanı hem daha geniş ve ferah hem de modern gösteren bir renktir. Ama beyaz tek başına biraz fazla sıkıcı olabilir. Eğer yatak odası mobilyalarında beyazı tercih edecekseniz, onu tamamlayacak unsurlar konusunda renkleri kullanmaktan çekinmeyin. 2016 yatak odaları modellerine baktığımızda; turkuaz, mint yeşili, limon sarısı, elektrik mavisi, neon pembe, turuncu, mercan rengi, mor, lila gibi renklerin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Bu renklerin her biri, beyaz yatak odası takımınızı tamamlamak için iyi birer seçenek olacak.

2016 Yatak Odaları Modelleri

2016 yatak odaları modelleri

2016 yatak odaları dekorasyon modelleri

yatak odaları

yatak odaları modelleri

modern 2016 yatak odaları

yatak odaları modelleri

2016 yatak odası modelleri

yatak odası modelleri 2016

2016 yatak odası dekorasyonu

2016 yatak odası dekorasyonu

2016 yatak odası modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları 2016 Yatak Odaları Modelleri