Dekorasyon Bul

2015 Yatak Odası Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yatak odası dekorasyonu, kişinin rahatlığı, konforu ve evdeki enerjisi için oldukça önemlidir. Şık ve rahat bir yatak odasında uyuduğunuz zaman, uyandığınızda da güne çok daha enerjik, daha iyi hissederek uyanırsınız. Peki, 2015 yatak odası dekorasyonları arasında neler var? Bu yıl, renkler oldukça çeşitli. Yeni yılda yatak odanızın duvarlarının renklerini değiştirmeye ne dersiniz? Odanızdaki koyu renkli mobilyaların yarattığı kasvetli havayı dağıtacak, pudra şekeri, buz mavisi gibi soft ve şık renkleri tercih ederek, yatak odası dekorasyonunuzda yenilik yaratabilirsiniz.

2015 modern yatak odası

Yatak odası dekorasyonu deyince, ilk aklımıza gelen dolap, makyaj aynası, yatak ve şifonyer oluyor. Klasik tarzda mobilyalarınızdan sıkıldıysanız, onları yenileri ile değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Beyaz artık klasik olmaya başlayınca, biz de gözümüzü rengarenk mobilyalara çevirdik. Renkli yatak odası takımları ile hem mekana aydınlık ve hareket kazandıracak, hem de tarzınızı yansıtacak birbirinden güzel mobilyalara kavuşacaksınız. 2015 yatak odası dekorasyonları arasında, özellikle renkli mobilyaların sıklığı dikkatimizi çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odanızda, rahat ve şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız, o zaman kalabalıktan uzak tutmalısınız. Gereksiz aksesuarlar, göz yorucu detaylar yerine, mekanda sadeliği tercih etmelisiniz. Zaten 2015 yatak odası dekorasyonlarına baktığımızda da, sade ama iddialı dekorasyon modellerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Mobilyalardaki sadeliğinizi, yatak örtüsü, yatak odası halı modelleri ve perdelerde daha canlı tonları tercih ederek tamamlayabilirsiniz. Böylece alanda şık bir kontrast da yaratmış olacaksınız.

2015 yatak odası

2015 yatak odaları

2015 yatak odası modelleri

2015 yatak odası dekorasyonları

beyaz 2015 yatak odası

2015 yatak odası dekorasyonu

2015 yatak odaları dekorasyonu

2015 yılı yatak odası dekorasyonları

2015 küçük yatak odası

2015 renkli yatak odası dekorasyonları

2015 yatak odaları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları 2015 Yatak Odası Dekorasyonları
IP Stresser