Dekorasyon Bul

Siyah Beyaz Yatak Odaları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Dekorasyon stilleri içerisinde kısa sürede büyük bir yer tutan minimalist dizaynın öne çıkan renkleri olan siyah ve beyaz, salonlardan çalışma odalarına, mutfaklardan banyolara kadar tüm yaşam alanlarında kendisine büyük bir yer tuttu. Dinlenmek ve yorucu geçen günlerin ardından kaliteli bir uyku çekmek için kullandığımız yatak odalarımızda sıklıkla tercih edilmeyen ve uyarıcı etkisi ile yatak odalarına uygun olmadığı düşünülen bu renklerin başarılı uygulamaları siyah beyaz yatak odaları dizaynını ön plana çıkardı. Dikkatli şekilde uygulanmadığında göz yorucu olabilen bu stili yatak odalarınızda en doğru şekilde kullanmak istiyorsanız özen göstermeniz gereken en önemli konu renklerin oda içerisindeki dağılımı olmalı.

Özellikle dar mekanlarda kullanılması sakıncalı olan siyah rengi beyazın ferahlatıcı görüntüsü içerisinde harmanlayarak geniş ve göze hitap eden siyah beyaz yatak odaları hazırlayabilmek için mobilyalarınızın rengine karar vermelisiniz. Siyah bir mobilya seçimi yapıyorsanız oda içerisindeki görüntüyü daraltacak bu seçimi duvar renkleriniz ile aydınlatmalı ve tüm duvarlarınızda beyaz tonlarını tercih etmelisiniz. Bu iki rengin geniş alanlar olan mobilya ve duvarlarda oluşturduğu etkiyi yumuşatmak için yerlere farklı büyüklüklerde minderler serebilir ya da siyah beyaz renklerin bir arada bulunduğu nevresim takımları kullanarak odaya canlılık katabilirsiniz.

siyah beyaz yatak odaları dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah beyaz yatak odaları hazırlarken yapacağınız önemli tercihlerden biri de odanızın camlarında kullanacağınız perdeler olacaktır. Perdelerde sıklıkla tercih edilen bir renk olmasa da gün ışığında da keyifli bir uyku geçirebilmek için siyah perdeler tercih edebilirsiniz ancak bu iddialı seçimin oda içerisinde yorucu bir görüntüye neden olmasını istemiyorsanız cam perde aksesuarları ile perdelerinize sıcaklık katmalı ve siyahın kasvetinden kurtulmalısınız.

siyah beyaz yatak odaları

siyah beyaz yatak odaları modelleri

siyah beyaz yatak odası

modern siyah beyaz yatak odaları

siyah beyaz yatak odası dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Siyah Beyaz Yatak Odaları