Dekorasyon Bul

Yatak Odası Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yatak odanızı yenilemeye karar verdiyseniz, yeni fikirlere ihtiyacınız var demektir. Belki ilk defa bir yatak odası döşeyeceksiniz. Her durumda da bir tecrübe gerekli, doğru dekorasyon için. Tecrübeli ellerden bir destek alacak durumunuz yoksa, hiç üzülmeyin. Birbirinden güzel yatak odası örnekleri ne güne duruyor. Yatak odası örnekleri üzerinde yapacağınız detaylı inceleme sayesinde şık dekorasyonlara imza atmanız mümkündür. 

Yatak odası örnekleri:

modern yatak odası örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası örnekleri arasında inceleme yaparken detayların dahi atlanmadığını görebilirsiniz. Tavan olsun, duvarlar olsun hepsi en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş. 

yatak odası örnekleri

Yatak odanız için bu yatak odası örneğinde görüldüğü gibi niş uygulamasından faydalanabilirsiniz. Şık aksesuarlar ile döşeyeceğiniz nişin rafları, yatak odanıza gerçekten çok hoş bir görünüm katacak. Yatak odanız küçükse eğer bu niş modelinin raf bölmelerini aynalı yaptırabilirsiniz. Yatak odanıza derinlik katmak böylece daha kolay olacak.

yatak odası örnekleri

kullanışlı yatak odası örnekleri

Yatak odanızdan fazlasıyla faydalanmak istiyorsanız, yatak odası örnekleri arasında yer bulan yukarıdaki resimde görüldüğü gibi dolap olan bir yatak satın alabilirsiniz. Özel olarak da böyle bir yatak yaptırabilirsiniz. Küçük yatak odaları için mükemmel bir alternatif...

yatak odası örnek modelleri

Daha klasik, daha lüks bir görüntü için ise yukarıdaki yatak odası örneği size ilham verebilir. Klasik detaylar, şık çizgiler, çiçek desenli duvar kağıtları...

yatak odası örneği

Doğal bir görünüm mü istiyorsunuz? Yatak odasının duvarlarında taş kaplama uygulaması yaptırabilirsiniz. Böylece yatak odanız doğallığa bir adım daha yaklaşacaktır.

yatak odası örnek tasarımları

Siyah ve beyazın, o zıt birlikteliğinden faydalanabilirsiniz, beyaz rengini daha aktif kullanmak şartı ile. 

yatak odası örnek dekorasyonu

Yatak başlığına kadar tamamlanan alçıpan tavan, gizli aydınlatma, yumuşak renk geçişleri, dekoratif duvar yapışkanları...

yatak odası örnekleri

modern yatak odaları örnekleri

Yatak odası örnekleri arasında yer bulan bu modern tasarımlı örnek gibi yatak odası dekorasyonu için daha sade ve düz çizgiler içeren, modern ürünlere yönelmelisiniz. Gizli aydınlatmalar, spot aydınlatmalar ve yine modern aksesuarlar ile bir bütün yakalayabilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Yatak Odası Örnekleri