Dekorasyon Bul

Mondi Yatak Odaları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evin tüm alanları, aranıldığı şekilde dekore edilmelidir. Ama bazı odalara daha fazla önem vermek gerekir. Neden mi? Bizi güne hazırlayacak bir oda, tüm yorgunluğumuzu almalı, huzurlu bir uykunun kapılarını açmalı. Bu nedenledir ki, yatak odası dekorasyonunda daha tertipli ve daha detaycı olunmalıdır. Neyin nereye konulacağından, alınacak olan tüm eşyaların kişiye odaklı olmasına dikkat edilmelidir. 

Yeni bir eve taşınıyor olabilirsiniz ve yatak odasını yeni baştan dekore etmek isteyebilirsiniz. Bunun için alınacak olan, kaliteli bir takımdır. Önünüzde serili, çeşitli firmaların katalogları bulunabilir. Mondi yatak odaları takımlarına göz atmadan, karar vermemeniz, daha sonra pişman olmamak için önemli. Çünkü Mondi yatak odaları hem göz alıcı tasarımlara sahip, hem de kaliteli bir yapıya sahip. Kendinize, yatak odanıza, evinize değer veriyorsanız Mondi yatak odaları üzerinde inceleme yapabilirsiniz.

mondi yatak odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle yeni sezon ürünlerden başlayalım. Mondi yatak odası modelleri arasında kendine yer bulan Angela isimli yukarıdaki takım 4000 TL civarında bir fiyata sahip. Yatak odasından beklediğiniz her şeyi Angela yatak odası takımı ile elde edebilirsiniz. Takıma ait şık ve avangart çizgi, ön plana çıkmayı başarmış.

mondi yatak odaları

Yeni ürünler arasında bulunan bir diğer model, Venezia isimli bu yatak odasıdır. Ferah bir alan oluşturmak isteyenler için oldukça ideal durmakta. Takım fiyatı 2000 TL ile 3000 TL civarında değişmektedir. Takıma ait gardrop, sürgü kapaklıdır.

mondi yatak odası modelleri

En yeni ürün olan bu Mondi yatak odası takımı, Tales. Açık renklerin hakim olduğu takım, ince ayrıntılar ile eşsiz bir sergi adeta... Tales isimli takımın fiyatı 3500 TL gibi bir fiyata sahip. 

mondi yatak odaları takımları

Yatak odasının biraz daha ağır bir görüntüye sahip olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Mondi yatak odaları arasında yer edinen Palermo isimli bu takım nasıl sizce? 1500 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlar ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Seçimlerinizin fiyatı değiştirdiğini unutmayın!

mondi yatak odası fiyatları

Yine albenisi bulunan ve şık görünümü ile kendine hayran bırakan bu yatak odası takımının ismi Castano'dur. 4000 TL gibi bir fiyata sahip olan bu yatak odası takımı ile kendinize ne kadar değer verdiğinizi gösterin.

mondi yatak odaları fiyatları

Mondi yatak odaları modellerine göz attığımızda Evitra isimli yukarıdaki yatak odasının ne kadar dikkat çektiğini anlayabiliriz. İşlemeler, detaylar ve klasik görünüm yatak odasına takdire şayan bir hava katmış. 3500 TL'den başlıyan fiyatlar ile bu takıma sahip olmak mümkün.

mondi yatak odası takımı fiyatı

"Sadelik benim için her şey." diyenlerden misiniz? Novel yatak odası takımı tam size göre. 1300 TL'den başlıyan fiyatlar ile bu takıma sahip olmak mümkündür.

mondi yatak odaları

Modern bir görünüm belki de aradığınız. Mondi yatak odası modelleri içerisinde Kalyon yatak odası, modern bir görünüm sunmakta. Kalyon isimli bu takıma ait olan fiyat 2500 TL civarında seyretmekte.

mondi yatak odası

Size tanıtacağımız son ürün Akdeniz esintisini yatak odanıza taşıyan, Akdeniz yatak odası takımıdır. Bu takımın fiyatı 2500 TL'den başlamaktadır.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Mondi Yatak Odaları ile Fiyatları
IP Stresser