Dekorasyon Bul

Doğtaş Yatak Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yoğun ve yorucu geçen günün ardından akşam evimize vardığımızda, dinlenebileceğimiz yatak odalarımızda öncelikle konfor ve rahatlık ön planda tutulmalıdır. Sizlerin bu isteklerini bilerek en iyi şekilde yardımcı olan Doğtaş, yatak odaları ve yeni sezon modelleriyle vitrinlerde yerini almaya başladı bile. Günümüz modasını yakından takip ederek estetik bir anlayışla ürünlerine yansıtan Doğtaş, yatak odaları ile de sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.  

Pek çok farklı kullanıcının ve buna göre de oldukça farklı zevklerin ve isteklerin olabileceğini göz önünde bulundurarak tasarlanan Doğtaş yatak odaları modelleri, her zevke ve keseye uygun bol çeşiti ile Doğtaş mağazalarında sizleri beklemekte.

doğtaş yatak odaları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İlk model, Doğtaş yatak odaları arasında yer alan Flat isimli bu ürün... Yeni yatak odalarından biri olan Flat, modern formatla tasarlanmış bir modeldir. Üründe hakim olan renkler gri, ceviz, hardal ve kumtaşıdır. Yatak odanızı bu kombin ile yenilemek isterseniz 6500 TL civarında olan ürün fiyatını gözden çıkartmalısınız.

doğtaş yatak odaları

Dolce Belleza isimli bu yatak odasının, Doğtaş'ın modern ürünleri arasında kendini belli eden bir özelliği var. Avangarde yatak odası kategorisinde sınıflandıracağımız bu ürün, şıklığı ile sizleri adeta büyüleyecektir. Detayları, çizgisi ve daha birçoğu ile takımın fiyatı 10452 TL'dir.

doğtaş yatak odaları takımları

Biraz daha doğal bir görünüm mü arıyorsunuz? Sıcak ve samimi duruşu ile Natura Still yatak odası takımı beğeninizi kazanmıştır. Ahşap ağırlıklı tasarımı ve göz yormayan detayları ile yatak odanızda huzuru bu yatak odası takımı ile elde edebilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise 9218 TL'dir.

doğtaş yatak odaları fiyatları

Doğtaş yatak odaları modelleri arasında bulunan Scarlet adlı ürün de ahşap formatlı tasarımı ve birbiri ile uyum içerisinde bulunan hoş detayları ile size, kendisini beğendirtecektir. Tüm yorgunluğunuzu en şık şekilde alacak Scarlet yatak odasının fiyatı 5148 TL'dir.

doğtaş yatak odası

Deri döşemeli yatak başlığı ve takımda hakim olan metal şeritler ile gözlerinizi üzerinden alamayacağınız bir yatak odası takımı... Elegance yatak odası takımı bahsettiğimiz bu özellikleri barındırıyor. 3874 TL fiyatı ile de diğer, Doğtaş yatak odaları arasında daha uygun gözüküyor.

doğtaş yatak odaları

Açık tonların hakim olduğu bir ürün görüyoruz. Ferahlık ve rahatlığı, Carmen yatak odası takımı ile evlerinize taşıyabilirsiniz. 4980 TL civarında ki fiyatı ile de dikkatinizi çekmiştir.

doğtaş beyaz yatak odaları

Saflığı, temizliği, berraklığı ifade eden beyaz; bu yatak odası takımında takdire şayan bir görünüm oluşturulmuş. Beyaz yatak odaları, sizler tarafından beğenilmekte ve çok fazla aranmakta. Eğer sizde beyaz bir ürün arıyorsanız, Arte isimli bu ürün tam size göre olmalı. Ürün fiyatı 3934 TL'dir. Umarım fiyatı ile de tam size göredir.

doğtaş yatak odası modelleri

Tüm ihtiyaçlarınızı konforu ile karşılayabilecek bir model daha... Nolina isimli bu yatak odası takımı ise 3548 TL fiyatı ile karşınıza çıkmaktadır.

doğtaş yatak odası takımları

Son olarak sergileyeceğimiz model, Doğtaş Brunetta yatak odası takımıdır. Diğer modellere göre daha koyu tonların hakim olduğunu görebiliriz. 2657 TL fiyatı ile Doğtaş mağazalarında...

Doğtaş yatak odaları modelleri sadece yukarıda yer alan ürünlerle sınırlı değildir. Yukarıda yer alan yatak odaları, Doğtaş yatak odası modellerinin 3/1'ni oluşturmaktadır. Aradığınız ürün yukarıda yer alanlardan biri değilse, hemen bir Doğtaş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Doğtaş Yatak Odaları ve Fiyatları
IP Stresser