Dekorasyon Bul

2015 Ev Dekorasyonları ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2015 yılı dekorasyon trendlerinde birçok farklı tasarım ön plana çıkıyor. Sadece klasik dekorasyon yerine, bu yıl iki tarz bir araya geliyor. Modern klasik, modern pop art, klasik vintage gibi dekorasyon tarzlarının buluştuğu ev dekorasyonları son dönemde oldukça moda. Lüks ve moderni buluşturan modern klasik dekorasyon, bu sezon salonunda yenilikler yapan ailelerin tercihi oluyor. Klasik mobilyalarınız varsa, onları modern perdeler, modern duvar kağıtları ve modern aksesuarlar ile buluşturarak, 2015 ev dekorasyonları ve modelleri için örnek bir tarz yaratabilirsiniz.

Salon, mutfak, yatak odası, genç odası gibi hemen her odada yaratacağınız yeniliklerle birkaç farklı tarzı bir araya getirin. Pop art tekli koltuk, modern yatak odası dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz bir tasarım. Yine klasik perdelerinizi, modern deri koltuklar ile buluşturarak, yılın dekorasyon trendlerine uygun bir dekor oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda da country tarzı perdeleri, sezonun trend renkli tezgah ve mutfak dolapları ile buluşturarak kullanabilirsiniz.

2015 ev dekorasyonları ve modelleri arasında da yerini alan country tarzı dekorasyon, evinize yenilik ve tarz kazandırıyor. Evinizde rahatlığı ve konforu ön planda tutuyorsanız, koltuk ve mobilya seçiminde rahat ve kaliteli ürünler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. 2015 ev dekorasyonları ve modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Yine mobilya mağazaları ve katalogları da bu konuda size ilham verecek. En yeni dekorasyon trendleri için IKEA kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 ev dekorasyonları

2015 ev dekorasyonu modelleri

2015 ev dekorasyonları ve modelleri

2015 ev dekorasyonları modelleri

2015 ev yatak odası dekorasyonları

2015 ev mutfak dolabı modellleri

2015 yeni ev dekorasyonları

2015 ev banyo dekorasyonları

2015 ev salon dekorasyonları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu 2015 Ev Dekorasyonları ve Modelleri