Dekorasyon Bul

Bordo Krem Renkli Mutfaklar

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bordo, 2015 kış renkleri arasında yer alıyor. Hem moda dünyası hem de dekorasyon dünyası için bu yıl öne çıkan renklerden biri olan bordo, kullanması riskli gibi görünse de, oldukça doğru bir renk seçimi olacak. Mekanın havasını bir anda değiştirecek etkiye sahip olan bordoyu, mutfak dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Tek başına bordo biraz riskli bir seçim olabilir. Eğer mutfak gibi küçük bir mekanda bordoyu tercih edecekseniz, özellikle mutfak dolaplarında bordo krem mutfak dolapları tercih edebilirsiniz.

Birbiri ile uyumlu iki renk olan bordo ve krem, mutfağınıza hareket getirecek. Küçük bir mutfağınız varsa ve bordo rengini dekorasyonda kullanmak istiyorsanız, o zaman bu iddialı rengi, krem gibi silik bir renkle tamamlayarak, daha hafifletici bir etki yaratabilirsiniz. Bordo krem mutfak dolapları, özellikle klasik ya da modern bir mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler için iyi bir seçim olacak.

bordo krem renkli mutfak dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

Şık, havalı ve bir o kadar da gösterişli bir seçim olan bordo ve krem renkli dolaplarınızı, yine aynı tonlarda halılar, mutfak masası takımları ve perde gibi detaylarla tamamlayabilirsiniz. Ya da kontrast yaratmak için canlı renklerden de yararlanabilirsiniz. Bordonun yanına yakışan bir renk tavsiyemiz var; haki yeşili. Genellikle salon dekorasyonunda birlikte kullanılan bu iki renk, mutfak dekorasyonunda da birlikte kullanılabilir. Özellikle büyük bir mutfağınız varsa, mutfak dolaplarındaki bordoyu, koyu yeşil aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

bordo krem mutfaklar

bordo krem mutfak

parlak bordo krem mutfak

modern bordo krem mutfak

bordo mutfak dolabı

bordo krem renkli mutfaklar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Bordo Krem Renkli Mutfaklar