Dekorasyon Bul

Mutfak İçin Tezgah Üstü Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Mutfakta yenilik, en ufak ayrıntılardan başlar. Aydınlatma, tezgahlar, halı ve perdelerde başlayacak yeni tasarım, mutfağın diğer köşelerine de yansır. Mutfaktan ilk adımınızı attığınızda muhtemelen gözünüze ilk çarpacak detay mutfak dolapları ve tezgahlar olacak. Yıllarca hemen her evde aynı tip mutfak dekorasyonunu görüp durduk. Oysa şimdi, ev dekorasyonunda yapılan yenilikler sayesinde farklı mekanlara, bireysel yorumlara sahip olmak mümkün. Siz de mutfağınıza yepyeni bir yorum getirmek ve diğer mekanlardan ayırmak istiyorsanız, işe tezgahınızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Son dönemde hanımların gözdesi olan mutfak için tezgah üstü fayans modelleri, hem şık hem de modern bir görünüm sağlıyor.

Özellikle cam mozaikler ve granit modeller tezgahlarda ve tezgah üstlerinde sıkça tercih ediliyor. Artık mutfağınızda değişiklik yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız, siz de mutfak için tezgah üstü fayans modelleri arasında kendinize uygun bir model bulabilirsiniz. Mutfağınızın havasını baştan ayağa değiştirecek olan bu fayans tezgahlar arasında yüzlerce farklı seçenek bulmak mümkün. Klasik, modern, vintage, pop art ve diğer tüm dekorasyon çeşitleri için cam mozaik, granit, fayans gibi birçok farklı tezgah üstü seçeneği bulabilirsiniz.

mutfak için tezgah üstü fayans modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik tipte tek renk tezgah üstü kaplama modellerini tercih edebileceğiniz gibi, desenli, çizgili, parlak, taş görünümlü ve daha birçok farklı seçeneği de tercih edebilirsiniz. Mutfak için tezgah üstü fayans modelleri, mutfağınızdaki değişikliğin başlangıç noktası olacak. Daha sonra bu tezgah üstü kaplamalara uygun mutfak dolapları, duvar ve zemin kaplamaları seçerek siz de mekanda yenilik ve farklılık yaratabilirsiniz.

Mutfak için tezgah üstü fayans modelleri arasında seçeceğiniz modeli yalnızca tezgah üstüne değil, üst ve alt tezgah arasında kalan duvara da kaplatabilirsiniz. Böylece mutfağınızda hem havalı hem de uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

tezgah üstü fayans

modern tezgah üstü fayans

mutfak tezgah üstü

tezgah üstü fayanslar

mutfak için tezgah üstü cam fayans

mozaik tezgah üstü fayans

mutfak tezgah üstü

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Mutfak İçin Tezgah Üstü Fayans Modelleri