Dekorasyon Bul

Modern Mutfaklar

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bayanların zamanlarının büyük kısmını geçirdiği bölümlerden olan mutfaklar hem teknolojik gelişmeler hem de dekorasyon stillerinde öne çıkan yeni trendler ile giderek daha modern hale geliyor. Klasik tarzda hazırlanmış mutfaklarını modern mutfaklar haline getirmek isteyen bayanların artık eskisine göre çok daha fazla seçeneği olması bu işi bir taraftan kolaylaştırırken diğer taraftan doğru seçimleri yapmayı zor hale getiriyor.

Modern mutfaklar oluşturmak istiyorsanız karar vermeniz gereken ilk konu renklerdir. Cıvıl cıvıl renkli bir mutfak mı istiyorsunuz yoksa sade, asil ve tek rengin hakim olduğu bir mutfak mı? Renklere karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey mutfak mobilyalarınızı değiştirmek. Kabartmalı ayrıntıları olan mutfak dolaplarınızı daha düz ve sade hale getirirken mobilya renklerini de göz ardı etmemelisiniz. Son zamanların öne çıkan trendlerinden olan beyaz dolaplarınıza bir de renkli beyaz eşyalarınızı ekleyerek mutfağınıza hakim olan havayı bir anda değiştirebilirsiniz.

modern mutfaklar

Sponsorlu Bağlantılar

Bir ana renk belirlediğiniz mutfaklarınıza bir de yan renk seçmeniz ve tüm aksesuarlarınızı bu rengin tonlarından tercih etmeniz modern mutfaklar oluşturmanız için iyi bir yoldur. Beyazın hakim olduğu mutfağınıza gri, beyaz eşya eklediyseniz fıstık yeşili ya da mavi aksesuarlar arasından yapacağınız seçimler mutfaklarınıza hem eğlence hem de yenilikçi bir ruh katacaktır. Geniş bir mutfağa sahipseniz pencere ya da balkon önüne konumlandıracağınız ve manzarayı seyrederek yemek yiyebileceğiniz bir bar da modern bir mutfak oluşturmak için doğru seçim olacaktır.

modern mutfak

beyaz modern mutfaklar

modern mutfaklar

kırmızı modern mutfaklar

mor renkli lüks modern mutfaklar

örnek modern mutfaklar

siyah renkli modern mutfaklar

kırmızı beyaz modern mutfaklar

modern mutfak dekorasyonları

modern mutfak dekorasyonu

modern mutfak dekorasyon resimleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Modern Mutfaklar
IP Stresser