Dekorasyon Bul

Bordo Krem Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bordo kremin mutfaktaki uyumu...

Kadınlar için mutfak evin merkezidir. Kadınlar mutfakta yemek pişirmeye başladıklarında, hele de özel konukları ağırlayacaklarında zamanın nasıl geçtiğini unuturlar. Kadınlar mutfakta vakit geçirmekten o kadar çok keyif alıyorlar ki, zamanla mutfak da yarı oturma odası haline geliyor. Kadınlar burada arkadaşlarını da ağırlayabiliyor. Bazen de eşler mutfakta birlikte yemek hazırlayarak akşamlarını keyifli bir hale getiriyorlar. İşte bu nedenlerle gelişen ülkemizde, artık modern şehirli insanlar, büyük ve iyi dekore edilmiş mutfakları tercih ediyor. Yeni bir ev alındığında ilk iş mutfağı yenilemek oluyor. Bugünlerde mutfağını yenilemeyi düşünenler için modern seçeneklerden biri de bordo-krem uyumu. Koyu bordonun, çok açık krem bir araya getirilmesi minimalist bir tarz oluşturuyor. Ankastre ürünlerle tamamlanan böyle bir mutfak sade ama ağırbaşlı bir görüntü yaratıyor.

Bordo-kremi mutfağa uygularken ilk dikkat etmeniz gereken dokunun buna uygun olarak yenilenmesi olacaktır. Fayans, zemin, perdeler koyu ya da açık krem tonlarında olabilir. Elbette mobilyalar da bu renklerle bütünleşmeli. Bu iki renk her renkle anlaşamaz, buna dikkat etmelisiniz. Bu tür zıt renklerin kullanımında sadece üçüncü bir renk kullanılmalıdır. Fazla renk uyumu bozacaktır. Bu da mutfak masası üzerine konulacak sarı meyveler, yeşil bir bitki, açık pembe bir tabure olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

bordo krem mutfak dolapları

Böyle bir mutfakta vakit geçirmekten hiç sıkılmayacak, bu ferah ortamda sakince ve zevkle yemeklerinizi pişirecek, ailenizle ve dostlarınızla sıcak sohbetlerin tadını çıkaracaksınız. Koyu renk mutfak dolaplarının kullanımı da kolay olacaktır.

Bahsettiğimiz bordo krem mutfak dolapları modellerini merak ediyor musunuz? O halde örnek olarak bir arada sunduğumuz bordo krem mutfak dolaplarına göz atalım.

bordo krem mutfak dolapları modelleri

bordo krem renkli mutfak dolapları

bordo mutfak dolapları

bordo krem mutfaklar

bordo krem mutfak dolabı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Bordo Krem Mutfak Dolapları