Dekorasyon Bul

Mor Mutfak Dolapları ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Biz kadınlar, çok seçici ve dik kafalıyızdır. Her zaman, her şeyin en güzelini en muhteşem olanını ne yapar, ne eder elde etmeye çalışırız. Çoğu zaman erkeklerin ağzını açık bırakarak, onları kendi zevkimize hayran bırakırız. Evlerde biz kadınlara özel olan ve tamamen bizlerin eseri olan mutfaklarımızın tasarımı ve mutfağımızda kullanılacak renkler oldukça önemlidir. Evde bulunduğumuz zamanın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mutfaklarımızda en çok tercih ettiğimiz renklerden birisi de mordur. Bu renk bazıları için itici gibi dursada çoğu bayanın en sevdiği ve özellikle mutfaklarında ki görmek istedikleri renkler arasındadır.

Mor mutfak dolapları ile çok hoş bir görünüme imza atan bayanlar, asalet ve ihtişamı yansıtmak istemektedirler. Mutfaklar bayanların adeta kalesi gibidir ve oraya kolay kolay kimseyi sokmak istemezler. Mor rengin verdiği enerjiyle çok daha enerjik olan bayanlar, bu eşsiz güzellikteki rengin bir araya geldiği mutfaktan hiç çıkmak istemeyecektir. Böylece televizyon kumandası beylere kalacaktır. Sizin de kulağınıza çok hoş geliyor değil mi bu durum beyler? Bunun için eşinize, en güzel mutfağı tasarlaması için elinizi açık tutmalısınız.

mor mutfak dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfakların evin konumuna göre ışık alma miktarı göz önünde bulundurarak mor renginin tonlarını kullanmalısınız. Örneğin: güneş ışığını çok iyi alan bir mutfakta koyu renkte mor mutfak dolapları çok güzel bir görünüm sağlayacaktır. Az ışık alan yerlerde ise karanlık oluşturacağı için daha açık tonda mor mutfak modelleri tercih edilmelidir. Özellikle beyaz ile birlikte kombinasyon sağlanan mor mutfak dolapları çok daha güzel bir görüntü verecektir. Mutfaklarınızda değişiklik yapmak istediğinizde ya da yeni aldığınız, taşındığınız evlerinizde mutfaklarınızı dekore ederken mor rengin üstünlüğünü beyazın asaleti ile birleştirmeniz halinde harika bir görüntü elde edeceksiniz.

Çok övdüğümüz mor mutfak dolapları ve modellerine göz atmak istemez misiniz? Hayran olacağınız işte o, mor mutfaklar...

mor mutfak

mor mutfak modelleri

mor mutfak dolapları modelleri

mor mutfaklar

mor mutfak dolapları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Mor Mutfak Dolapları ve Modelleri