Dekorasyon Bul

İstikbal Genç Odaları Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yarım asrı aşkın tecrübesiyle evlerimizi süsleyen İstikbal mobilyaları, yeni tasarımlarıyla gençlerin büyük beğenisini toplamaktadır. Gençler kendileri gibi dinamik, rengarenk ve dolu dolu İstikbal genç odaları modelleri ile odalarını dekore ederek adeta yeni bir tarz oluşturmaktadır.

Gençlik demek; hareket, enerji ve renk demektir. Hayatın tadını doyasıya çıkarmak ve bunu yaşam tarzı haline getirmek demektir. İstikbal genç odaları modelleri ile gençlere yakışır şekilde sağlam, dinamik ve renkli tasarımlar oluşturmanız oldukça kolaydır. Oldukça şık ve modern çizgilerle üretilen İstikbal genç odaları kullanışlı ve fonksiyonel olduğu için gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Son derece sağlam ve kaliteli ahşap malzemelerden imal edilen İstikbal genç odaları takımları, kıpır kıpır gençler çin ideal dayanıklılıktadır.

Gençlerimizin evlerindeki çoğu vaktini yatak odalarında geçirdiklerini göz önünde bulundurduğumuzda odalarının ne derece önem teşkil ettiğini rahatlıkla anlayabiliriz. Bazen arkadaşlarıyla beraber eğlendiği, bazen ise beraber ders çalıştıkları arkadaşlarının da zaman zaman çocuklarınızın odalarına geldiğini düşündüğümüzde, genç odalarının oldukça şık ve ferah olması gerektiği anlaşılmaktadır. İstikbal genç odaları modelleri ile bu ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal genç odaları modelleri

Almira genç odası takımı, İstikbal'in yeni sezon ürünlerinin arasında bulunan çok şık bir model. Ahşap detaylar ağırlıklı ama gördüğünüz gibi o ağırlığı hissetmiyorsunuz bile. Genç odasında yakalayacağınız dekor, bu tarz bir odanın ortaya çıkmasına olanak tanıyacaktır. Ürün fiyatını kesinlike merak ediyorsunuzdur. Almira genç odası takımı, 2200 TL ile 2800 TL arasında değişen fiyatlarla satışta bulunmakta.

istikbal genç odaları

Futuro genç odası takımı da İstikbal'in yeni sezon ürünlerinden. Beyazın hakim olduğu bu genç odası takımı, 1500 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuş.

istikbal genç odası modelleri

Genç kızlara özel bir tasarım... Yeni sezon ürünler arasında yerini alan bir diğer ürün olan bu takım, Diana genç odası takımıdır. İstikbal genç odaları modelleri arasında bulunan bu ürün 2500 TL civarında seyreden fiyatı ile sizi beklemekte.

istikbal genç odası takımları

Bazıları sadelikten yana tercihini kullanabilir. Oldukça sade ve bir o kadar şık bir model görüyoruz. Carmen adlı bu ürün krem ve ceviz tonunu çok iyi taşımış. Ürün fiyatı, seçeceğiniz  ürün detaylarına göre 829 TL'den başlayıp 1153 TL'ye kadar gitmekte.

istikbal genç odaları takımları

Kırmızı detayları ile zenginlik katılan bu İstikbal genç odası takımı, Enjoy adlı üründür. Yukarıda yer alan örnekte kırmızının hakim olduğunu görüyoruz ama dilerseniz kırmızı yerine turkuaz ve krem tonunun hakim olduğu modeli seçebilirsiniz. Bu ürünün fiyatı 1800 TL ile 2150 TL arasında...

istikbal genç odaları fiyatları

Genellikle iki çocuklu ailelerin tercih ettiği ranzalar, İstikbal ile çok şık bir hal almış diyebiliriz. Farklı renk tonları ile tercih edebileceğiniz yukarıdaki ürün, Line adlı genç odası takımıdır. Dilerseniz ranza yerine tek yatak seçeneğini de seçebilirsiniz. Tamamen size kalmış bir durum. 1000 TL ile 1700 TL arasında değişen fiyatlarla karşınıza çıkan Line genç odası, İstikbal mağazalarında...

istikbal genç odaları modelleri fiyatları

İstikbal genç odası modelleri arasında tercih edebileceğiniz bir ranza modeli daha... Hem ranza hem de tek yatak şeklinde tercih edilebilir. Ürün fiyatı 1500 TL ile 2500 TL arasında değişiyor. 

istikbal genç odaları

Detayları, rengi, tasarımı ile tam bir takım... Tempo genç odası takımı, 2000 TL civarında fiyatı ile karşınıza çıkmakta.

istikbal genç odaları ve fiyatları

Valansia genç odası takımını ister ranzalı isterseniz ise tekli yatak şeklinde satın alabilirsiniz. Ürün fiyatı, yapacağınız tercihlere göre 1500 TL ile 2300 TL arasında değişmektedir.

İstikbal genç odaları yukarıda yer alan örneklerle sınırlı değil. Daha birçok genç odası modeli, İstikbal mağazalarında sizi bekliyor. 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu İstikbal Genç Odaları Modelleri ve Fiyatları
IP Stresser