Dekorasyon Bul

Oturma Grupları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev içerisinde bilindiği gibi kişisel odaların dışında, ortak kullanım alanları vardır. Oturma odaları bu ortak kullanım alanlarının başında gelir. Hem aile bireyleri ile birlikte vakitler geçirdiğimiz oturma odaları; dostlarımızı, akrabalarımızı, misafirlerimizi de ağırladığımız bir alandır. Bu nedenle oturma odalarına diğer odalarımıza verdiğimiz önem kadar önem verir, hatta daha da abartarak en kusursuz bir şekilde sunum yapmak isteriz. Öncelikle oturma odasının kaba dekorasyonunu tamamlar, daha sonra ise mobilya seçimine geçeriz. İlk başta bu mobilyalar arasında, oturma grupları modelleri arasından tercih yaparız. 

oturma grupları

Oturma grupları modelleri, 2012 yılına ait ürünler arasında  modern dizaynlı ürünler ağır basarken, klasik oturma grupları da unutulmamış. Modern tasarımların yanı sıra, klasikten vazgeçemeyen bireyler düşünülerek bu tasarımlar ortaya konulmuş. Genel anlamda ifade edersek, klasik olarak tabir ettiğimiz bu oturma grupları, çoğunlukla avangard oturma gruplarını oluşturuyor. Bu senenin vazgeçilmezi olan avangard oturma grupları, yine popülerliğini koruyacak gibi duruyor. Zaten bu şıklık ve gösterişten, hanımlar vazgeçemez herhalde.

Sponsorlu Bağlantılar

klasik oturma grupları modelleri

beyaz klasik oturma grupları

Tek renk oturma gruplarından sıkılanlar için iyi bir haberimiz var. Artık, illa takım halinde sunulan bir oturma grubu almanıza gerek yok. Renk uyumunu sağladığınız, farklı tonlarda bir koltuk seçimi yapabilirsiniz. Hatta bununla kalmayarak, berjer modellerinizi, pop art kumaş ile kaplanan ürünlerden seçebilirsiniz. Bu seçim ile de hoş bir görünüm elde edeceksiniz, emin olun. 

kırmızı beyaz oturma grupları

modern oturma grupları modelleri

Sadece kumaş veya deri ile tasarlanan bir oturma grubu da sıradan modelleri çağrıştırıyor. Kumaş ve derinin bir arada kullanıldığı ürünler, yine son derece şık ve bir o kadar da estetik görünüme sahip.

deri oturma grupları

Şunu söylemeyi de unutmadan yazımı tamamlamak istemem. Artık bildiğiniz gibi kullanışsız mobilyalar tercih edilmiyor. Fonksiyonlu ve ergonomik yapılı mobilyalar, evlerde kullanılıyor. Siz de bu unsuru dikkate alarak, salonunuzda yer vereceğiniz oturma grubunuza karar kılabilirsiniz. Bu kullanışlı ve konforlu bir oturma grubu modeline bir örnek verelim. İstediğiniz zaman uzatabileceğiniz bir köşe takımı, misafirleriniz geldiği zaman yer sıkıntı çekmenizi engelleyecektir. Bu örnek, fonksiyonel oturma gruplarını anlatmamıza yeter sanıyorum.

çiçekli oturma grupları

modern köşe takımları modelleri

oturma grupları modelleri

oturma grubu

renkli modern oturma grupları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Oturma Grupları Modelleri