Dekorasyon Bul

Mavi Koltuk Takımı Modelleri - Fiyatı Ne Kadar?

Sponsorlu Bağlantılar
 

Koltuk takımlarınızı yenilemenin zamanı geldi mi? O halde yeni bir ürün bakabiliriz. Size bu yazımızda hem renk olarak hem de tarz olarak bir koltuk takımından bahsedeceğiz. Bahsi geçen ürün mavi koltuk takımı modelleri… Özellikle yeni evlenen çiftlerin evlerinde rahatlıkla görebileceğimiz mavi renkli koltuk takımı sizin de beğendiğin bir ürün olabilir.

Yeni evli çiftlerde mavi koltuk takımına sıklıkla rastladığımızı söylemiştik. Ama genellikle pudra pembe ile soft bir mavi tonunun birleştirilmesi kullanılarak bir kombin yapılmakta. Zevkiniz mi bilmiyorum ama artık modası geçiyor bu kombinin. Eğer böyle bir seçim yapacaksanız da avangart mavi renkli koltuk takımı seçebilirsiniz. Hatta hem mavi, hem pudra pembeli hazır koltuk takımları var. Öyle bir seçim de yapabilirsiniz.

pembe mavi çiçekli koltuk takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi renkli koltuk takımı modellerinde tutulan bir diğer ürün chester isimli koltuklardır. Daha koyu mavi tonları kullanılarak tasarlanan chester koltuk takımları oldukça kaliteli bir hava katmakta, kullanıldığı alana. Lüks bir dizayn istiyorsanız, mavi renkli chester koltukları seçebilirsiniz. Salonunuzun biraz geniş olması lazım ama bilginiz olsun. Yoksa istediğimiz o şık görüntüyü elde edemeyebiliriz.

Mavi koltuk takımı fiyatları ne kadar? Araştırmalar doğrultusunda değişen bir fiyat çizelgesinin olduğunu gördük. Markalardan tutunda, tarz kadar her şey fiyatı etkileyen unsurlar arasında. Ama mavi koltuk takımı fiyatları 2000 TL civarından başlayarak 8500 TL’ ye kadar gitmekte. Bütçenize uygun bir model bulacağınıza eminim.

mavi koltuk takımları fiyatları

mavi koltuklar

mavi koltuk takımı modelleri

mavi koltuk takımı

mavi koltuk fiyatları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Mavi Koltuk Takımı Modelleri - Fiyatı Ne Kadar?