Dekorasyon Bul

2017 Bellona Mobilya Oturma Odası Takımları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

 2017 yılında Bellona mobiyaları oldukça ilgi çekiyor. Özellikle Bellona oturma odası takımları tercih ediliyor ve beğeniliyor. 2017 Bellona Mobilya oturma odası takımları arasında 2 yeni model var ve toplam 12 farklı tasarım bulunuyor. Hem modern çizgileri hem avangart çizgileri Bellona oturma odası takımlarında yer bulmuş diyebiliriz.

Dilerseniz şimdi 2017 Bellona Mobilya'nın oturma odası takımlarına ve fiyatlarına göz atalım.

bellona oturma odası takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona'nın 2017 tasarımları arasında yer bulan ilk bulan Arves lüks takım oluyor. Bellona Mobilya'nın oturma odası takımlarında yer bu ürün gülkurusu ve açık krem rengi ile hoş bir bütün oluşturuyor. Modern detaylara sahip ürünün fiyatı 4100 TL civarında.

bellona oturma odası

Bir diğer yeni tasarım ise krem ve su yeşili rengii ile bir bütün kuran Bellona Pamira lüks oturma odası takımıdır. Tabi ki farklı renk versiyonları bulunuyor. Eğer bu ürünü satın almak istiyorsanız, ürün fiyatı: 3000-3500 TL arasında...

bellona oturma odası takımı modelleri

Çiçek desenli berjeri, vizon ve pembe rengi ile alternatifler arasındadır. Şık, modern ve sade çizgiler ile tasarlanan bu Bellona oturma odası takımının fiyatı 3500 TL ortalamasındadır.

bellona oturma odası takımı fiyatları

Farklı renk versiyonları ile her zevke göre hitap edebilecek olan Linda lüx takım, Bellona oturma odası takımları arasında kendinden söz ettiriyor. 3200-3600 TL arasında değişen bir fiyat çizelgesi vardır.

bellona oturma odası takımı fiyatı,

Yine tercih edeceklere çiçek desenli detayları ile bu Bellona oturma odası takımını önerebiliriz. Step S isimli bu lüks takımın farklı renk alternatiflerini bulabilirsiniz. 3000 TL fiyatı ile alıcılarını bekliyor.

2017 bellona mobilya oturma odası takımları

Özellikle yeni gelinlerin ev dekorasyonunda karşımıza gelen renkler ve tasarımlarda olan yukarıdaki model Kolin S Majör takımdır. Fiyatı 2500-2800 TL.

bellona çiçek desenli oturma odası takımı fiyatları

Keyifli ve ferah bir oturma odası için çiçek desenleri ile göz dolduran Bellona Mobilya oturma odası modellerindeki bu ürünü satın alabilir. Fiyatı tasarımıyla orantılı olarak diğer oturma odalarına göre daha yüksek diyebiliriz. Fiyat aralığı 4500-5000 TL arasındadır.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu 2017 Bellona Mobilya Oturma Odası Takımları Fiyatları
IP Stresser