Dekorasyon Bul

2017 Bellona Köşe Takımı Modelleriyle Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Köşe takımları salonu geniş olanlara, kalabalık ailelere ya da şık bir görüntüyü salonuna katmak isteyenlerin tercihi arasında... Neredeyse tüm mobilya firmalarının bünyesinde barındırdığı köşe takımları, her zevke ve cebe uygun olarak satışda rahatlıkla bulunabiliyor. Bugün ele alacağımız köşe takımları, 2017 yılına ait Bellona köşe takımı modelleriyle fiyatları oluyor. Bünyesinde farklı 18 modeli bulunduran Bellona, 4 adet yeni takımı da görücüye çıkartıyor. 

Bellona köşe takımı modelleri, tasarımsal ve kalite bazlı olarak ele alındığında rakipleri arasında öne çıkan bir firmadır. Bellona köşe takımları arasında büyük salonlar için modeller bulunurken daha ufak alanlar için de köşe takımları yer almaktadır.

Birçok modele göz attığımızda Bellona köşe takımlarının yatak olabildiğini de gördük. Bu sizin için bir tercih sebebi olabilir. Ayrıca modeller tek renk ile değil, farklı renkler ile de sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona köşe takımları

2017 Bellona köşe takımı modelleri arasında yeni bir tasarım olan yukarıdaki model Vienza uzanmalı köşe takımıdır. Farklı renk modelleri ile satışta bulunan ürünün fiyatı 2795 TL'dir.

bellona köşe takımı modelleriyle fiyatları

Yine uzanmalı bir köşe takımı modeli Bellona'dan... Vivent köşe takımının fiyatı 3700 TL civarındadır.

bellona köşe takımı

Vizon köşe takımı, 2017 Bellona köşe takımı modelleri arasındadır. Daha ferah bir model arayanlar için bu tasarımı önerebiliriz. Spor, şık ve modern detaylı bu ürünün fiyatı 4200 TL civarında seyretmektedir. Farklı versiyon tasarımlar da fiyat farklılık göstermektedir.

bellona köşe takımı modelleri

Cantona köşe takımı marsala, turkuaz ve lacivert renk versiyonları ile satışta bulunmaktadır. Bu Bellona köşe takımının fiyatı 2900 TL.

bellona köşe takımı fiyatları

Çiçek desenli berjeri ile Line uzanmalı köşe takımının 2100 TL civarında satışta bulunmaktadır.

bellona köşe takımı fiyatı

Step S köşe takımı da Bellona köşe takımları arasında bulunuyor. İşlevsel ve biraz da büyük formlarda tasarlanan köşe takımı arıyorsanız size uygun bir model olabilir bu ürün. Fiyatı 2500 - 3000 TL arasında değişmektedir. 

bellona

Step S isimli ürünün uzanmalı versiyonu olan yukarıdaki köşe takımı 2000 TL civarıdır.

2017 bellona köşe takımı

İlkbahardan, yazdan üzerinde esintiler taşıyan Bellisa köşe takımı, ferah bir salon arayanlar için şahane bir seçenek. Country tarzında ürün arayanlar için bu köşe takımı 3000 - 3900 TL civarında satışa sunulmaktadır.

bellona köşe takımı modelleri fiyatı

Bellona Aden S köşe takımının fiyatı 3500 TL civarındadır. Alıcısına duyurulur. 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu 2017 Bellona Köşe Takımı Modelleriyle Fiyatları
IP Stresser