Dekorasyon Bul

2017 Yataş Yatak Odası Modelleri Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dekorasyonunda en önemli alanlardan biri olan yatak odalarında, mobilya seçimi oldukça önemlidir. İhtiyaçlarınıza ve mekana uygun bir gardırop, şık ve elegan bir yatak başı, komodin gibi mobilya ürünleri ile oluşturulan takımlarıyla Yataş’ta indirim seçeneklerinden yararlanarak yatak odanızın dekorasyonunu uygun fiyata yenileyebilirsiniz. Konforu ve şıklığı bir arada sunan Yataş yatak odası modelleri, uygun fiyatları ile Yataş mağazalarındaki yerini alıyor.

Bolero Yatak Odası Takımı

Zarif bir yatak odası takımı arayanlar için Yataş’ta Enza Home koleksiyonunda yer alan Bolero yatak odası takımını öneriyoruz. Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan bu takım, geniş depolama alanı sağlar. Parlak siyah malzeme ve Hint cevizi kullanılarak tasarlanan bu takım %25 indirim ile 7785 TL ile satışa sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

yataş yatak odası takımı

yataş yatak odaları

Crystal Yatak Odası Takımı

Şık ve modern bir yatak odası takımı arayanlar için Yataş’ta %25 indirim ile satışa sunulan Crystal yatak odası takımı var. Evinde modern dekorasyona sahip olanlar için şık bir takım seçeneği sunan bu takım, parlak renkleri ile kullanıldığı mekanlara modern ve dekoratif bir görünüm katar. Çevreci akrilik malzeme kullanılarak tasarlanan bu takım 8857 TL’ye satışa sunuluyor.

yataş yatak odası takımları fiyatları

yataş yatak odası modelleri

Elena Yatak Odası Takımı

Retro tarzı ile 2017 Yataş yatak odası modelleri arasında yerini alan Elena Yatak odası takımı, özgün tasarımı ve ince detayları ile dikkat çekiyor. Karamel tonlarındaki rengi ile modern ve şık bir tasarıma sahip olan bu takım 5190 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

yatak odası yataş 2017

Orlando Yatak Odası Takımı

Doğadan ilham alan tasarımı ile yatak odanıza doğanın huzurlu uykusunu taşıyan bu takım, 2017 Yataş yatak odası modelleri arasında yerini alıyor. Özel tasarım dolabı ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan Orlando yatak odası takımını %25 indirim ile 5800 TL’ye satın alabilirsiniz.

yataş yatak odası fiyatları

Santiago Yatak Odası Takımı

Yatak odası dekorasyonunda değişiklik yapmak için modern tasarımlar arayanlar için Santiago’yu öneriyoruz. Yeni sezon Yataş yatak odası modelleri arasında bulabileceğiniz bu takım, şık tasarımı ve yalın çizgisi ile dikkat çekiyor. %25 indirim ile 7295 TL’ye satın alabilirsiniz. 

yataş yatak odası fiyatları 2017

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu 2017 Yataş Yatak Odası Modelleri Fiyatları