Dekorasyon Bul

Modern Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

2013 sezonunun modası ne kadar avangart koltuk takımları olsa da modern koltuk takımları, popülerliğini kaybetmiyor. Hala modern koltuk takımları modelleri moda olmaya devam etmektedir. Avangart koltuk takımları bu sene fazlasıyla tercih edilse de modern koltuk takımları modellerinin ön planda olduğunu görebiliyoruz. Birçok firma bu sene bünyelerine klasik ve avangart çizgileri kattı. Tabii bu avangart koltuk takımlarında olan işçiliğin fazla olması, avangart koltuk takımlarının fiyatlarını yüksek tuttu. Belki de bu yüzden herkes avangart koltuk takımlarına yönelemedi. Belki de zevk meselesi… Avangart koltuk takımları ile modern koltuk takımları arasında bir karşılaştırma yaptığımızda, modern koltuk takımları modelleri çok daha cazip fiyatlar ile firmalar tarafından satışta bulunmaktadır. Ayrıca bol alternatif var, tasarım ve kalite olarak. Hem her bütçeye uygun modern koltuk takımları bulabilirsiniz, hem de zevkinize ve evinize uygun modern koltuk modelleri bulabilirsiniz.

Modern koltuk takımları modellerine günden güne yeni tasarımlar eklenmektedir. Onlarca, binlerce modern koltuk tasarımlarına rastlayabilirsiniz. Size düşen şey ise bütçeniz el verdiğince, evinizin dekorasyon çizgisine yakışan bir koltuk takımı seçmektir. Gerisi, alacağınız modern koltuk takımının kalitesine ve konforuna bağlıdır.

modern koltuk takımları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Modern koltuk takımları modelleri sade tasarımlar öne çıkmaktadır. Çok aşırı detaylar yoktur, modern koltuk takımlarında. Daha düz çizgiler, modern koltuk modellerinde hakimdir. Gözümüze çarpan diğer bir detay ise metal görünümlü detayların modern koltuklarda bulunmasıdır. Ahşap ve metal detaylar, modern koltuk takımlarında görülebilmektedir.

Gel gelelim en önemli konuya… Modern koltuk takımları modellerinin fiyatları ne kadar? Modern koltuk takımları modelleri fiyatlarına göz attığımızda: kalitesine göre koltuk takımları 1500 TL’den başlayan 7000, 8000 TL’ye kadar giden fiyatlar ile satışta bulunmaktadır. Ama genellikle 2500 TL ile 3500 TL arasında olan ürünler daha fazladır. 

modern koltuk takımları

modern beyaz koltuk takımları

modern koltuk takımları modelleri

modern koltuk

modern kırmızı koltuk takımları

modern koltuklar

oturma odasına modern koltuk takımları

modern koltuk modelleri

modern koltuk takımları fiyatları

modern koltuk fiyatları

modern koltuk modelleri fiyatları

salon dekorasyonu için modern koltuk takımları

modern koltuk tasarımları

modern koltuk takımı

modern koltuk modeli

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Modern Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları
IP Stresser