Dekorasyon Bul

Mutfak Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Örnek modeller, tecrübesiz kişiler için çok idealdir. Özellikle daha önce dekorasyon çalışmalarına adım atmamış kişiler örnek modellerden faydalanabilir. İnternet üzerinden örnek modeller toplayacağınız gibi dergi türevi yazılı kaynaklardan da örnek modeller toplayabilirsiniz. Bu yazımızda mutfak dekorasyonu yapmayı düşünen kişiler için mutfak örnekleri arasından seçme modelleri bir araya getireceğiz.

mutfak örnekleri

Mutfak örnekleri arasında yer alan ilk modelimiz yukarıdaki mutfak dekorasyon modelidir. Kırmızı mutfak dolapları ve onu tamamlayan metalik mutfak dolapları, modern bir birliktelik kurmuş. Ayrıca ada mutfak olarak tabir edilen bir mutfak örneğidir. Mutfağınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız, mutfak örneğindeki gibi ada mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

mutfak dolabı örnekleri

Açık mutfak modelleri de mutfak örnekleri arasından baz alacaklar için düşünülebilir. Mutfağınızın daha kullanışlı olmasını istiyorsanız, mutfağınız ve salonunuzu birleştirebilirsiniz. Hatta ufak atıştırmalıklar için mutfak ile bir masa birleştirebilirsiniz.

mutfak örnekleri

Mutfağınızın küçük olduğunu düşünüyorsanız mutfak dolaplarını seçerken açık renkler uygun olacaktır. Mutfak örnekleri arasında yer bulan yukarıdaki model gibi krem renkli mutfak dolapları iyi bir seçim olabilir. Ayrıca köşeli mutfak dolabı da satın alabilirsiniz, küçük mutfağınız için. 

mutfak dekorasyon örnekleri

Pembe rengi kolay kolay mutfaklarda rastlanan bir renk değildir. Farklı ve daha feminen bir mutfak için pembe renki mutfak dolabı satın alabilirsiniz.

mutfak örnek modelleri

modern mutfak örnekleri

mutfak tasarım örnekleri

mutfak örnekleri

modern lüks mutfak örnekleri

Parlak mutfak dolapları 2013 yılının trend olan mutfak dolaplarıdır. Mutfak örnekleri arasında bu tür, parlak ve gösterişli mutfaklara rastlamanız kaçınılmaz. Yukarıdaki örnek model de ise parlak kırmızı rengi kullanılmış. 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Mutfak Örnekleri