Dekorasyon Bul

Şifonyer Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Zaman geçtikçe insanların modaya bakış açısı değişmektedir. Günümüzde modanın en çok etkilediği konulardan biri de mobilyalar olmuştur. Bugün size en eski Fransız krallıklarından günümüze kadar gelen şifonyer modellerinden bahsedeceğiz. Şifonyer modelleri aslında zaman ne kadar geçse de evimizi ev yapan ana mobilyalardan hep biri olmuştur.

Modern Şifonyer Modelleri

Özellikle son yıllarda tasarımcıların çizgilerinin hep daha sert olması, şifonyer modellerine de bu şekilde yansımıştır. Daha yuvarlak, köşeli şifonyer modeli tasarımı yerine daha sert köşeli tasarımlar, modern şifonyer modellerinin vazgeçilmezlerindendir.

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz modern şifonyer modelleri

Klasik Şifonyer Modelleri

Klasik şifonyer modelleri ise, daha çok motif işlenmiş olan ve köşeleri daha yumuşak bir biçimde kıvrılan modeller olarak tanımlanabilir.Klasik şifonyer modelleri bize, tarihi hissettirmemizi sağlamaktadır.

şifonyer modelleri

Romantik Şifonyer Modelleri

Klasik şifonyer modellerine yakın olan ve Fransız stiliyle bütünleşmiş şifonyer modelleridir. Bu şifonyer modelleri, bir klasik şifonyer gibi motifli ve romantik havası olan modellerdir. Romantik şifonyer modelleri daha çok beyaz renkte tercih edilmelidir. Beyaz renk özellikle mobilyalarda sadeliği ve asilliği anlatmaktadır.

modern şifonyer modelleri

modern ahşap şifonyer modelleri

beyaz şifonyer modelleri

şifonyer modelleri

klasik şifonyer modelleri

siyah şifonyer

şifonyer modelleri

modern şifonyer modelleri

yatak odası şifonyer modelleri

şifonyer modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Şifonyer Modelleri