Dekorasyon Bul

İstikbal Televizyon Üniteleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Modern hayatın hızla gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte evlerimizde kullandığımız pek çok eşyalar da zamanla yerini daha çağdaş ve muhteşem görünümlü eşyalara bırakmaktadır. Günümüzde modern hayatın en büyük eğlencelerinden ve dinlencelerinden olan televizyonlar, artık eskisi gibi bir kütüphane vitrini ya da masa, sehpa gibi eşyaların üzerinde yer almamaktadır. Plazma ekran televizyonların yaygınlaşması ve gayet uygun fiyatlara kadar düşmesiyle birlikte tv üniteleri de tercih edilmeye başlamıştır. Gerek büyük firmalar gerekse yerel üreticiler, kullanımı yaygınlaşan televizyon üniteleri üreterek halkın talebine cevap vermeye çalışmaktadır. Özellikle İstikbal, tv üniteleri ile büyük bir gelişme kat ederek rakiplerinin önünde yer almaktadır. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı İstikbal televizyon üniteleri ile televizyon izlemenin keyfi bir başka olmakta.

Evin hanımı için dizi ve magazin programları; evin erkeği için haberler, spor programları ve filmler; evin çocukları için ise uygun programlar ve çizgi filmler izlenirken İstikbal televizyon ünitelerinin ortama kattığı ambiyans ile seyir keyfiniz doruk yapacaktır. Yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde 2013 model, İstikbal televizyon üniteleri modelleri ile evlerinizde bambaşka dekorasyonlar yaparak muhteşem bir atmosfer elde edebilirsiniz. İstikbal’in çıkarmış olduğu koleksiyonunda birbirinden muhteşem ve cazip olan tv üniteleri ile evlerinizde fazla yer kaplamadan harika tasarımlar elde edebilirsiniz. İstikbal'den bir televizyon ünitesi almak için karar verdiğiniz zaman en çok dikkat etmeniz gereken husus: televizyon ünitesini evinizin neresinde kurduracağınızdır. Evinizin her açıdan en uygun olan yerini belirledikten sonra uygun olan tv ünitesini seçerken, tv ünitesinin salonun duvar rengi ve diğer eşyaların rengine uygunluğuna dikkat etmenizde fayda vardır.

İhtiyacınıza uygun İstikbal televizyon üniteleri için en yakın İstikbal bayisi sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal televizyon üniteleri

İstikbal televizyon üniteleri arasında yer alan en yeni model, yukarıda gördüğünüz üründür. Petra isimli bu tv ünitesi, farklı renk seçeneği ve farklı boyutlar ile her zevke uygundur. 720 TL gibi bir satış fiyatı mevcuttur.

istikbal televizyon ünitesi modelleri

Cevizin ve siyahın şık uyumu Elenor televizyon ünitesi ile evlerinize taşınıyor. Led aydınlatmalı, görsel olarak zengin bu İstikbal tv ünitesinin fiyatı 1500 TL'dir.

istikbal yeni televizyon üniteleri

Futuro adlı bu tv ünitesi, İstikbal'in kataloğunda yer alan şık bir tasarıma sahip modeldir. Beyaz rengi, ahşap detayları ve aydınlatması ile bu şık televizyon ünitesine 558 TL gibi bir fiyatla ulaşabilirsiniz.

istikbal beyaz televizyon üniteleri

Şıklığı ile adından söz ettirecek olan Kristal televizyon ünitesi, 628 TL'dir.

istikbal televizyon üniteleri fiyatları

Duvar ölçülerinize göre seçiminizi şekillendirebileceğiniz, İstikbal televizyon üniteleri arasında yer alan Stile adlı bu ürün 790 TL'dir.

istikbal televizyon ünitesi fiyatları

İstikbal'in eski tasarımları arasında yer alan Bianco tv ünitesi, hala tercih edilen ürünlerden. Mürdüm ve beyaz renk seçenekleri ile karşınıza gelen Bianco, 2248 TL gibi bir fiyatla alıcılarını beklemekte.

istikbal televizyon üniteleri

İstikbal Barcelona televizyon ünitesi, oldukça modern ve şık tasarıma sahip bir üründür. Ahşap detayları ile zenginleştirilen Barcelona, 2300 TL gibi bir fiyat ile karşınıza gelmekte.

istikbal televizyon üniteleri modelleri

Carmen tv ünitesinin fiyatı ise 427 TL'dir.

İstikbal televizyon ünitesi modelleri, yukarıda yer alan ürünler ile sınırlı değildir. Daha birçok farklı tasarım İstikbal mağazalarında sizi bekliyor.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu İstikbal Televizyon Üniteleri ve Fiyatları