Dekorasyon Bul

İstikbal Klasik Koltuk Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Vazgeçilmez bir tutkudur, klasik mobilyalar. Bu tutkunun şıklığa eriştiği anlara tanık olmak için, İstikbal klasik koltuk takımları ile salonunuzu döşeyebilirsiniz. Bu şıklığı salonunuz kaldırabilir mi, bilmiyoruz açıkcası.

İstikbal klasik koltuk takımları ve fiyatları, her zevke ve farklı bütçelere hitap edecek cinsten. Renk renk olan bu klasik koltuklar, adeta yenilikçi ve modern zamanlardan izler taşıyor. Yani klasik mobilyalar ve modernliğin verdiği şıklığı İstikbal klasik koltuk takımları ile elde etmeniz çok kolay.

Klasik ve avangart koltuk takımları ile İstikbal Mobilya, yine trend ve modayı takip etmekte. Bildiğimiz gibi modernliğin yanı sıra şu sıralar avangart ve klasik mobilyaların adını daha sık duymaktayız. Eğer sizin de zevkinize hitap eden bir tasarım çizgisi ise, bütçeniz de buna el veriyorsa kesinlikle İstikbal klasik koltuk takımları arasında göz gezdirmeniz gerekli. İşte o koltuk takımları:

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal avangard koltuk takımları

istikbal avangarde koltuk

Geniş bir salonunuz varsa ve salonunuzun gösterişli bir atmosfere bürünmesini istiyorsanız, İstikbal klasik koltuk takımları arasında yer bulan Leonardo adlı bu takımı kesinlikle düşünmelisiniz. Ceviz ve beyaz renkli gövde seçeneği ile karşınıza gelen Leonardo, büyüleyici bir tasarıma sahip. Kendine hayran bırakan bu koltuk takımının fiyatı 5800 TL ile 8000 TL arasında değişmektedir. Klasik ve avangart çizgileri bu koltuk takımı ile salonunuzda en derinlerine kadar hissedebilirsiniz.

istikbal klasik koltuk takımları

istikbal klasik koltuk modelleri

Salonunuza kolay uyum sağlayacak bir renge sahip olan Quen koltuk takımı, İstikbal klasik koltuk modelleri arasında yer bulan yeni tasarımlardan biridir. En ince ayrıntısına kadar indirgenmiş tasarımının farkına varmamanız mümkün değil. Parlak yüzeyli kumaşı, avangart tarzı ve işlemeleri ile Quen koltuk takımı 5700 ile 5980 TL arasında değişen fiyatı ile karşınıza gelmekte.

istikbal klasik koltuk takımları fiyatları

istikbal klasik koltuk

Daha eski modellerden olan Brillance koltuk takımı, özel tasarımı ile diğer odalarınızı kıskandıracak. Şık kumaş rengi, görsel olarak zenginleştirilmiş kırlentleri ve şıklığa şıklık katan berjerleri ile gönlünüzü çalacak. Metal işlemeli, göz alıcı güzelliğe sahip Brillance koltuk takımının fiyatı ise 5000 TL ile 7000 TL arasında...

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu İstikbal Klasik Koltuk Takımları ve Fiyatları