Dekorasyon Bul

Bellona Salon Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

2012’yi geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde her firmada olduğu gibi Bellona da yeni sezon ürünlerini vitrine çıkartarak beğeniye sunmaktadır. Yeni ürünlerden, Bellona salon takımları incelendiğinde en dikkat çekici özellik olarak üçlü seti belirtilebilir. İstenilen duruma göre bir sandık veya yatak olabilen Bellona salon takımları, bu özelliklerinin yanı sıra şık ve göz alıcı tasarımlarıyla da beğenileri kazanmaktadır.

Her ürünü ve her yeni modeliyle büyük beğeni toplayan Bellona, salon takımları ile salonlarınızı muhteşem bir havaya bürüyerek sizleri ve gelen misafirlerinizi adeta büyüleyecektir. Sadeliği ve klasik  tarzı tercih edenler için oldukça rahat ve ergonomik yapıda salon takımlarının yanı sıra; modern ve sanatsal bir biçimde düşünülerek tasarlanan salon takımları da üretilmektedir. Bellona salon takımları incelendiğinde göze çarpan bir başka yenilik ise diğer çekyat tipi koltukların aksine, yatak olarak kullanıldığı zaman konforlu ve rahat bir uyku geçirmenizi sağlamasıdır. Herkese uygun Bellona salon takımları ve fiyatları...

bellona klasik avangarde salon takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Şu sıralar modern tasarımlar yerine, avangarde ve klasik çizgilere sahip ürünler tercih edilmekte. Bunu bilerek tasarımları arasına bu klasik ve avangarde salon takımını katan Bellona, Victoria salon takımı ile emin olun salonunuzda büyüleyici bir görünüm açığa çıkartacaktır. Ürün fiyatı 5500 TL'dir. Lila tonunun yerine gri tonlu olan takımı da tercih edebilirsiniz.

bellona salon takımları

Bellona salon takımları arasında yer bulan Lavida S adlı bu ürün, yeni sezon tasarımlardan biridir. Detayları ile şıklığa şıklık katan Lavida S salon takımının fiyatı 2869 TL'dir.

bellona modern salon takımları

Özel tasarımı ve renkli detayları ile salonunuza şıklığı getirecek Lavida adlı koltuk takımının fiyatı ise 2869 TL'dir.

bellona salon takımları modelleri

Farklı ve modern tasarımı ile dikkatinizi çeken Avensis koltuk takımı da Bellona bünyesinde bulunmaktadır. Bellona'nın yeni ürünlerden biri olan Avansis, beyaz ve siyahın mükemmel birlikteliğini ortaya çıkartmış. Ürün fiyatını eminim, siz de merak etmişsinizdir. Avansis koltuk takımı 3162 TL ile 3950 TL arasında değişen fiyata sahip.

bellona salon takımları

Osmanlı döneminden kalma figürler ve modern birliktelik... İşte bu belirttiğimiz özellikler Anatolya salon takımında bulunmakta. Eğer bu takımı almayı düşünüyorsanız 4000 TL civarında bir fiyatı gözden çıkartmalısınız.

bellona beyaz deri salon takımları

Deri veya kumaş seçenekleri ile karşınıza gelen Anfora koltuk takımı da salonunuzu baştan aşağıya değiştirecektir. Tercihlerinize göre 2700 TL ile 3300 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

bellona salon takımları fiyatları

Bellona salon takımları arasında daha eski modellerden biri... Casalis koltuk takımı 2200 TL civarında ki fiyatı ile sizi bekliyor.

bellona salon takımları modelleri

Son olarak size sunacağımız model, Bellona Monet salon takımıdır. Rengi ve ayrıntıları ile beğeni kazanan Monet, 2650 TL.

Bellona bünyesinde barınan salon takımları yukarıda yer alan ürünler ile sınırlı değildir. Daha birçok kaliteli ve şık salon takımları Bellona mağazalarında sizi beklemekte. Elinizi çabuk tutun. 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Bellona Salon Takımları ve Fiyatları