Dekorasyon Bul

Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlerimizde ailecek bir araya geldiğimiz ya da sevdiklerimizle birlikte yemek yediğimiz yemek odalarımız da iç açıcı bir şekilde tasarlanmalıdır. Evlerinizin salon bölümlerinin bir kısmında ya da tamamen ayrı olarak yer alan yemek odası takımları, Bellona güvencesiyle sizlerin beğenisine sunulmakta. Bellona yemek odası takımları diğer markalara göre  farklı ve modern yapısıyla ilgi çekmektedir. Modern yapıyı, çağdaş sanat anlayışına uyarlayarak oldukça başarılı işler çıkaran Bellona, kaliteli ve sağlam ürünler yapmaktadır. Söz konusu ahşap teknolojisi olduğu için öncelikle kaliteli malzeme ve bu malzemelerden üretilmiş olan sağlam ürünler tercih edilmektedir. Keyifli yemekler ve hoş sohbetler için birebir olan Bellona yemek odası takımları, vermiş olduğu konfor ile de büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle misafirlerimiz ve sevdiklerimizle zaman zaman birlikte yemek yediğimiz bu mekanlar iç açıcı güzellikte ve ferahlatıcı bir şekilde dekore edilmelidir. Her anın kusursuz güzellikte ve keyifli olması için Bellona yemek odası takımları tam olarak isteklerinize uygun olarak imal edilmekte. Her keseye uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile Bellona ürünleri tercih edilmeye devam edecektir. 

İşte bahsettiğimiz bazı Bellona yemek odası takımları ve fiyatları...

bellona yemek odası takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Modena yemek odası takımı, Bellona mobilyanın yeni sezon ürünleri arasında bulunuyor. Kitabeli yemek masası ile çok kullanışlı olan, beyaz ve ahşap detaylı bu yemek odası takımının fiyatı 3181 TL.

bellona yemek odaları takımları

Bellona yemek odaları modelleri arasında yeni bir model daha görüyoruz, yukarıda. Elips yemek odası takımı sergilediği estetik duruşu ile beğenileri topluyor. 2290 TL fiyatı ile Bellona mağazalarında sizi bekliyor.

bellona yemek odası modelleri

Cevuz ve ekru renklerinin hoş uyumuna Bellona Anatolya yemek odası takımı ile şahit olabiliriz. Anatolya yemek odası, üzerinde taşıdığı Osmanlı dönemine ait figürler ile şıklığına şıklık katmakta. Kitabeli yemek masasına sahip olan takımın fiyatı ise 2900 TL.

bellona yemek odaları fiyatları

Farklı renk alternatifi ile sunulan bir takım... Nova yemek odası takımı armut ve wenge tonları ile satışa sunulmakta. Yukarıda gördüğünüz ürün armut tonlu olanıdır. Açık rengi ve sadeliği ile şıklığı temsil etmekte, adeta. Bu, Bellona yemek odası takımının fiyatı 2750 TL'dir.

bellona yemek odası takımları

Kendine özel tasarımı ile dikkat çeken Lifos yemek odası takımı, parlak deri kaplı sandalyeleri ile çok asil durmakta. Koyu renkler de beğeni alanınıza giriyorsa, Lifos yemek odası takımını tercih edebilirsiniz. Ürün fiyatı 2585 TL.

bellona yemek odaları

Bellona yemek odası takımları arasında bulunan şık bir model daha... Monza adlı bu ürün 2464 TL.

bellona yemek odası takımları

Açık ve koyu tonlarda tercih edebileceğiniz Pera yemek odası takımı, yemek odanızda yaşadığınız keyfi katlayacaktır. Bu yemek odası ise 3310 TL fiyatı ile...

bellona beyaz yemek odaları takımları

High gloss malzeme ile kaplanan dış yüzeyi, açık renkli detayları  ve kullanışlı tasarımı ile aradığınız bir yemek odası takımı olabilir. Anfora yemek odası takımının fiyatı 3300 TL.

bellona klasik yemek odası takımları

Özel tasarımı ile sizlerin beğenisini kazanan Victoria yemek odası takımı, avangarde ve klasik çizgiler ile donatılmış. İştahınızı kabartacak güzelliği ve rengi ile bu takım 4300 TL gibi bir fiyatla satılmakta.

Yukarıda yer alan Bellona yemek odası takımları dışında daha birçok model Bellona'nın bünyesinde bulunmakta. Tek yapmanız gereken aradığınız ürünü bulmak için Bellona mağazalarını ziyaret etmek.

 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları
IP Stresser