Dekorasyon Bul

İlginç Kitaplık Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evinizin her alanında size ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kitaplık ve kitap okuma köşesi yaratabilirsiniz. Tabi bunun için biraz yaratıcılığa da ihtiyacınız olacak. Farklı tasarımları ile dikkat çeken birbirinden ilginç kitaplık modelleri ile evin her odasını muhteşem bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz. “Büyük bir kitaplık için yerim yok”, “evim küçük” diye hayıflanmak yerine bu önerilerimize kulak vermeyi deneyin.

farklı tasarımlarda kitaplıklar

  • Stüdyo daire gibi küçük bir daireye ya da her alanın dolu olduğu bir eve sahipseniz, o halde gömme bir kitaplık fikrini değerlendirebilirsiniz. Farklı bir tasarım ile şık bir görünüme kavuşacak gömme kitaplık, küçük mekanlar için iyi bir fikir.
  • Duvarlarınızı eğlenceli birer kitaplığa dönüştürmeye ne dersiniz? Yaşadığınız şehrin haritası ya da sevdiğiniz bir sanatçıyı anımsatan tablo görünümlü bir kitaplığı duvara monte ederek hem şık hem de ilginç bir kitaplığa sahip olabilirsiniz. 
  • Eski ahşap merdivenleri kullanışlı ve ilginç tasarım kitaplıklara dönüştürebilirsiniz. İç içe geçireceğiniz ahşap merdivenler ve raf olarak kullanabileceğiniz ahşap parçalar buluştuğunda size hem ekonomik, hem de kullanışlı bir kitaplık olarak geri dönecek. 
  • Dubleks bir eviniz mi var? Merdiven altlarını kitaplığa dönüştürmeye ne dersiniz? Böylece hem yer kaplamayan hem de kullanışlı bir kitaplığa sahip olabilirsiniz. Merdiven altları, kitaplık ve gardıroba dönüştürmek için en ideal alanlardır. Siz de evinizde kendinize ait bir kitaplığa sahip olmak için merdiven altlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Bu önerilerimizin yanı sıra ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz ilginç kitaplık modelleri ve tasarımları da bulunmaktadır. Derlediğimiz örneklere göz atarak ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

ilginç kitaplık

ilginç kitaplık modelleri

ilginç kitaplık tasarımları

ilginç kitaplıklar

ilginç kitaplık modeli

farklı ilginç kitaplık modelleri

merdiven altı ilginç kitaplık

kitaplık modelleri

koltuk şeklinde ilginç kitaplık

ilginç kitaplıklar

modern ilginç kitaplık

piano şeklinde ilginç kitaplık

ilginç kitaplık örnekleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa İlginç Tasarımlar İlginç Kitaplık Modelleri
IP Stresser