Dekorasyon Bul

3D Duvar Kağıtları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Son yıllarda iç mekanlarda sıkça karşımıza çıkan 3D duvar kağıtları, evini yeni dekorasyon trendleri ile dekore etmek isteyenler için onlarca, hatta yüzlerce farklı model seçeneği sunuyor. Modern, lüks, gösterişli, dikkat çekici ya da sade ve dinlendirici; dilediğiniz tarzda seçenek bulabileceğiniz üç boyutlu duvar kağıtları evinizin hemen her odasında kullanabileceğiniz ürünler. Salonda gerçekçi bir taş görünümlü duvar kağıdı, oturma odasında güzel bir manzara resmi, mutfakta meyve baskılı duvar kağıtları ve banyoda kullanacağınız deniz manzaralı bir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

Evinizin görünüşünü yeniden değiştirebileceğiniz birbirinden güzel 3D duvar kağıtları modelleri, manzara ya da özel baskı seçenekleri ile evinizin her alanında yenilik ve değişiklik yaratacak. İç mekanın dekorasyonunda değişiklik yapmak istediğinizde, işe duvar kağıtları ile başlayabilirsiniz. Bugüne kadar kullandığınız duvar boyalarından farklı olarak, tercih edeceğiniz birbirinden güzel desen, manzara ya da özel baskı seçenekleri ile 3D duvar kağıtları, evinizin şıklığını tamamlamak için en iyi seçeneklerden.

üç boyutlu duvar kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Modern ve lüks alanlarda son yıllarda dekorasyonda öne çıkan modelleri ile üç boyutlu duvar kağıdı modelleri arasında her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkün. Doğa manzarası, akvaryum, taş desen, şehir manzarası, ülke bayrakları, pop art baskılar, derinlik gibi model seçenekleri bulunan 3D duvar kağıtları, evinizin her alanında tercih edebileceğiniz modeller. Gerçekçi görünümü ile görenleri şaşkına çeviren bu yeni tasarım ve modern duvar kağıtları ile salondan oturma odasına, yatak odasından balkona, mutfaktan banyoya kadar her mekanda farklılık yaratabilirsiniz.

3D duvar kağıtları

3d duvar kağıtları

3d duvar kağıdı modelleri

3D duvar kağıtları modelleri

yatak odası 3D duvar kağıtları

salon 3D duvar kağıtları modelleri

oturma odası 3D duvar kağıtları

banyo 3D duvar kağıtları modelleri

yatak odası 3D duvar kağıtları modelleri

3D duvar kağıdı modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa İlginç Tasarımlar 3D Duvar Kağıtları Modelleri
IP Stresser