Dekorasyon Bul

Gizli Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Küçük bir yatak odanız varsa ve mekanı ferahlatmak istiyorsanız, yatak seçiminde açılıp kapanır yatak modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle iki kardeşin aynı odada kaldığı ve çocuklar için fazladan yer açmak isteyenlerin tercih ettiği gizli yatak modelleri ile odanızda fazladan yer açın. Pratik ve kullanışlı oluşunun yanı sıra, mekanda yerden tasarruf etmenizi de sağlayan bu açılır kapanır yataklar, çocuklarınızın odasında yer kazanmalarını sağlayacaksınız. Küçük ya da dar bir odanız varsa, yatağın kaplayacağı ekstra alanı önlemek için gizli yatakları tercih edebilirsiniz.

Kapandığında dolap gibi görünen, pratik bir şekilde açılan, katlanır ya da açılır kapanır yatakları, misafir odalarınızda da kullanabilirsiniz. Normalde oturma odası olarak kullandığınız odaya konumlandıracağınız gizli yatak modelleri ile misafiriniz geldiğinde nereye yatıracağım derdinden kurtulacaksınız. Böylece hem misafir odasına ihtiyacınız kalmayacak, hem de oturma odanızda bir de yatağa yer açmak zorunda kalmayacaksınız.

gizli yatak

Sponsorlu Bağlantılar

Katlanır modelleri ile duvara kapanan ve açıldığında yatak haline gelen bu mekanizmaları, dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz. Çalışma odanızda bir yatağa ihtiyacınız var ancak yeriniz yeterli değil mi? O zaman gizli yatak modelleri sizin için odalarınızda dekoratif bir seçenek olacak. Küçük ve dar odaları kullanışlı hale getiren ve mekanda fazladan yer açılmasını sağlayan bu açılır kapanır yataklar özellikle çocuk odaları ve oturma odasında kullanılacak misafir için yatak alanları yaratmak için ideal bir seçim. 

çocuk odası gizli yatak modelleri

gizli yatak modelleri

gizli yatak modelleri

gizli yataklar

gizlenebilen yatak modelleri

açılır kapanır gizli yatak

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa İlginç Tasarımlar Gizli Yatak Modelleri
IP Stresser