Dekorasyon Bul

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ile Katılım Şartları

ben bilmem eşim bilirEvim Şahane programından sonra size, Ben Bilmem Eşim Bilir adlı Kanal D'nin sevilen yarışma programından bahsedeceğiz. Kanal D'yi takip edenler kesinlikle bu yarışma programına takılıp kalmıştır. Hiç oralı bile olmasanız, televizyonda zap yaparken Ben Bilmem Eşim Bilir adlı program sizi kendine çekmiştir. Programın sıcaklığına ve samimiyetine bağlayabilirsiniz bunu.

Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programı Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Daha önce her akşam yayınlanıyordu ama artık sadece hafta sonu yayınlanmakta. Saat 20:00'dan sonra Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programı takip edebilirsiniz.

Sevilen programın sunuculuğunu İlker Ayrık yapmaktadır. İlker Ayrık'ın sunumuyla, Ben Bilmem Eşim Bilir ilgiyle takip edilmektedir. Her hafta sonu, birbirinden heyecanlı yarışmacılar Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılmaktadır. Eğer bir çiftseniz, siz neden yarışmaya katılmayasınız? Belki bir araba kazabilirsiniz. Eğer şansınız yaver giderse bir ev bile kazanabilirsiniz. Hem sizi yoracak, zorlayacak bilgi soruları da yok. Eğlenerek bunu yapmak en keyiflisi olsa gerek.

Devamını oku: Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ile Katılım Şartları

Buradasınız: Anasayfa Genel Bilgiler