Dekorasyon Bul

Dresuar Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Dresuarlar evin dış kapısından girildiğinde karşımıza çıkan bir nevi sehpadır. Üzerine evden çıkarken veya eve girerken lazım olabilecek ufak tefek eşyalar konulabilir. Anahtarlar vb. pek çok şey konulabilmektedir. Portmanto ile karıştırılmaması gerekir. Portmantolar tamamen dolap gibi işlev görürken dresuar ise bir nevi sehpa işlevi görmektedir. İsteğinize göre aynalı ve aynasız dresuar modelleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza göre uygun olanı seçebilirsiniz. Çoğu evde gereksiz bir mobilya olarak görülen dresuarlar evlerinizin giriş kısmında yer aldığı için gelen misafirler için önemli bir objedir aslında. Estetik ve şık görünümlü bir dresuar modeli misafirlerinizi kendine hayran bırakabilir. Üzerine yerleştirilmiş bir ayna ile eve girerken veya evden çıkarken üst baş düzeltmek için bile kullanılsa, ne kadar önemli bir parça olduğunu çok rahat bir şekilde anlaşılmaktadır.

Yazımızda evlerin girişlerinde kullanılır demiştik fakat günümüzde bazı evlerde salonlarda hatta odalarda da birbirinden farklı şık ve güzel dresuar modelleri göze çarpmaktadır. Salonlarda olanları genellikle aynasız olmakta ve üzerinde evdeki sabit telefon gibi eşyalar konulmaktadır. Odalarda yer alan dresuar modellerinde ise daha çok aynalı olanlar yer almaktadır.

dresuar modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde değişen pek çok şey gibi evimizde kullandığımız eşyalarımız da hızla değişmektedir. Bazı eşyalar yeni yeni hayatımıza girerek kendine yer edinirken, bazı eşyalar ise hayatımızdan çıkmaktadır. Dresuarlar da hayatımızdan çıkmaya başlayan eşyaların başında gelmektedir. Meraklıları için dresuar alırken dikkat etmesi gereken birkaç noktadan bahsedelim:

  • Öncelikle dresuarı ne amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Daha sonra dresuar modelleri içerisinden bir tanesini beğenip ister hazır alabilirsiniz, ister ihtiyaçlarınız ve direktifleriniz doğrultusunda özel olarak yaptırabilirsiniz.
  • Alacağınız dresuarın ölçüleri oldukça büyük önem arz etmektedir. Evinizde kullanacağınız yere ve kullanım amacınıza uygun bir model almanız gerekir. Çok büyük aldığınızda evinizde gereksiz ve biçimsiz bir şekilde yer kaplayarak alanınızı daraltır. Çok küçük bir model aldığınızda ise ihtiyacınızı karşılayamayabilir. Bu yüzden dresuarı modelleri arasında seçim yaparken ihtiyacınızı karşılayan uygun ölçülerde bir model seçmelisiniz.

beyaz dresuar modelleri

dresuar modelleri

dresuar

mor dresuar modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Dresuar Modelleri
IP Stresser