Dekorasyon Bul

Prefabrik Ev Modelleri ve Prefabrik Evlerin Farkları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bildiğiniz gibi depremler hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Şu sıralar deprem ile ilgili haberleri daha da çok duymaktayız. Haberleri takip edenlerimiz iyi bilir... Prefabrik evler ile depremlerin ne alakası var diyebilirsiniz. Çok alakası var diyerek cümleme başlamak istiyorum, çünkü prefabrik evler güvenli ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkmakta. Yani bu depremlerde güvenliğimizi sağlayacak bir ev formatında tasarlanmakta. 

prefabrik ev modelleri

Prefabrik ev, betonarme yapılara göre oldukça avantajlıdır. Bu avantajlardan biraz bahsedelim. Öncelikle prefabrik evler, betonarme yapılara göre daha kısa zamanda tamamlanıp, teslim edilmektedir. Zamanı kıymetli olanlarımız için bu büyük bir detaydır. Ortalama 4-20 gün arasında, bu evler tamamlanabilir. Bütçe problemi olanlar için betonarme yapılar uygun değildir. Oldukça düşük maliyetlerle tamamlanan prefabrik evler, bütçe problemi olanlar içinde ayrıca çok uygundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Hazır temeller üzerine kurulabilecek olan prefabrik ev modelleri, ayrıca taşınabilir de. Hem bu özelliği ile dikkatleri üzerine çeken bu evler, hem de sağlıklı olmasıyla da tercih sebeplerinden biri haline gelmiş durumda.

prefabrik ev

Bakım ve onarımı da son derece kolay olan prefabrik ev modelleri, daha sonra satışa çıkartmak için uygundur. Daha önce aldığınız veya alacağınız bir prefabrik evi satışa çıkartabilirsiniz.

Bu evlerin fiyatlarından da bilgi vermek istiyorum.  Temel masrafları ile birlikte 100 m2 bir prefabrik evin ortalama fiyatı 20.000 - 30.000 TL arasında değişmektedir. Firmalara, malzeme kalitesine ve çeşitli giderlere göre bu fiyat oranlarında değişiklikler olabilir. Kesin bir fiyat bilgisi değildir. Buna dikkat etmelisiniz.

modern prefabrik ev

Modernlik sizin için önemliyse, yukarıda yer alan modern prefabrik ev örneği sizin için tasarlanmış olmalı.

prefabrik ev fiyatları

prefabrik evler

Bahçeli bir prefabrik ev modeli... Siz de bu tarz bir ev yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Bahçesinde geçireceğiniz vakitler tadından yenmez bir keyif sunacak.

prefabrik ev resimleri

 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Prefabrik Ev Modelleri ve Prefabrik Evlerin Farkları