Dekorasyon Bul

Modern Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Alışılagelmiş, klasik tarzda ki evler, uzun süredir yerini modern ev dekorasyonu modellerine bıraktı. Şu sıralar, genellikle hanımlar tarafından dikkat edilen ve beğenilen bir konsept olan modernlik, her alanda olduğu gibi evlerimize de sıçramış durumda. Oturma odası,  yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, hol... Yani evimizin her alanında görebileceğimiz bu dekorasyon akımı, neden sizin evinizde de yer edinmesin ki?

modern ev dekorasyonu

Modern bir evde gözümüze çarpan detaylardan bahsedelim. Öncelikle bu değişim ile birlikte, mobilyalarda da büyük yenilikler gözlemledik. İlk olarak gözümüze çarpan detay, modern kıvrımlarda tasarlanan ve ergonomik yapıda ki mobilya takımları... Bu ürünler modern bir ev arayanlar için özel tasarlanmış durumda. En ince detayına kadar düşünülerek tasarlanan ürünler, ayrıca oldukça fonksiyonlu. Birkaç örnek vermek istiyorum, bu fonksiyonlardan. Salonunuzda şık ve zarif bir orta sehpa düşünün. Misafirleriniz geldiğinde bu orta sehpayı bir yemek masasına dönüştürmek, oldukça havalı ve kullanışlı olurdu herhalde. Verdiğim bu örnek, bu fonksiyonların belki de en alışılmışlarından biri. Bu tarz, sayısız örnek verebilirim sizlere. 

Sponsorlu Bağlantılar

modern salon dekorasyonu

Bu modern evlerde sadece mobilyalarda yenilikler  yok. Aklınıza gelebilecek her dalda, yenilik ve değişim mevcut. Aydınlatmalar, perdeler, mutfak dolapları, halılar, aksesuarlar ve daha bir çok ev elamanı modern, yenilikçi anlayışdan nasibini almış durumda. Vereceğim modern ev dekorasyonu modelleri üzerinde birebir inceleme yapalım isterseniz.

modern oturma odası dekorasyonu

Modern ev dekorasyonu örneklerinde, aksesuar kullanımına daha özen verilmekte. Yani bundan çıkartacağımız sonuç, her ayrıntının bizim için önemli olduğu kanısıdır. Belki siz, klasik evinizde de hiç bir ayrıntıyı atlamıyor olabilisiniz ama yine de bu detayı modern ev dekorasyonunda atlamayın. Her parça özel ve uyum içerisinde olmalı. Buna aksesuarlar da dahil.

modern ev dekorasyonu örnekleri

modern banyo dekorasyonu

Uyum içerisinde bulunan bir modern evin, her odası birbiri ile yarışmalı bence. Böyle bir modern banyo dekorasyonu, diğer odalarınızı adeta kıskandıracak nitelikte bir tasarıma sahip. Kırmızı ile beyazın uyumuna dikkatli bakın. Siz de banyonuzda böyle bir tasarıma yer verebilirisniz.

modern mor mutfak dekorasyonu

Yine mutfaklarınız da bu modern çizgi ile donatılmalı. 

modern evler

modern ev dekorasyonu

Klasik, standart çizgide tasarlanan evlere nazaran modern evlerde renk kullanımı daha cesurca ve fazla. Kırmızı, mor, yeşil, lila, sarı, turuncu ve aklımıza gelmeyen onlarca renk modern ev dekorasyonu modelleri arasında gözümüze çarpıyor.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Modern Ev Dekorasyonu