Dekorasyon Bul

Ev Gezmesi Salon Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salonlar, yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından dinlenmek, gelen misafirleri ağırlamak, yeri geldiğinde keyifli bir yemek yemek gibi fonksiyonel işlevler için evlerimizin en ideal bölümlerinden birisi olmaktadır. Rahatlığı hissettiren oturma grupları, şıklığı temsil eden aksesuarlar ve dekoratif unsurlar, iç açıcı bir duvar rengi... Tüm bu hususlara dair detayları ev gezmesi salon dekorasyonu şeklinde yazımızın devamında bulabileceksiniz.

ev gezmesi salon dekorasyonu

  • Salon dekorasyonunda ilk olarak tercih edilecek olan mobilyanın türü belirlenmelidir. Avangard, kalsik veya spor mobilya gibi farklı türde seçenekleriniz bulunmaktadır. Seçimlerinizin baştan sona birbiriyle uyumlu olabilmesi için öncelikle bu durumu netleştirmelisiniz. Örneğin spor mobilyalar seçtiyseniz gidip de klasik bir halı veya aksesuar konumlandırdığınızda çok fazla dikkat çekecektir.
  • Ev gezmesi salon dekorasyonu konusunda aksesuarlar tamamlayıcı unsur olarak yadsınamaz bir öneme sahiptir. Çeşitli vazolar, biblolar, tablolar ve diğer aksesuarlar birlikte iç açıcı bir atmosfer oluştururken farkını kısa zamanda hissettirecektir. Eğer iç karartıcı bir hale bürünmüşse hemen değiştirme yoluna gidilmelidir.
  • Spor mobilyalar tercih ediliyorsa renklerin ahengini sağlayacak bir şekilde renk cümbüşüne gidilebilir. Göze fazla batmayan ve gözü yormayan tonlarda seçimler en ideali olacaktır. Renklerin etkisini kullanayım derken aşırıya kaçmamaya özen gösterilmelidir.
  • Klasik mobilyalar tercih edilecekse renklerin sadeliği ve matlığı ön planda tutulmalıdır. Örneğin siyah ve beyazın sade bir şekilde işlendiği dekorasyonlar tercih edilebilir.
  • Avangard mobilyalar düşünülüyorsa daha otantik tasarımlara sahip aksesuarlarla tamamlayıcı bir bütünlük elde edilebilir. Örneği tarihi görünümlü bir duvar saati, sofistike hazırlanmış bir tablo veya biblo bu konuda oldukça etkili çözümlere imkan tanıyacaktır.

Ev gezmesi salon dekorasyonu konusunda hem klasik hem de modern tarzda pek çok tasarım örnekleri ile karşılaşmak mümkündür. Aslında bu konuda yapılacak ufak çapta bir araştırma sonucunda dahi kişisel tercihlere yönelik en uygun seçimlerle karşılaşılabilinecektir. Kusursuz bir dekorasyonun en önemli kriteri öncelikle ne istediğini bilmektir. Ardından cebinin durumunun farkında olmaktır. Bu ikisini göz önünde tutarak her zevke ve her keseye uygun salon dekorasyonu modelleri bulunabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

ev gezmesi salon

ev gezmesi salon dekorasyonu

ev gezmesi

salon dekorasyonu ev gezmesi

ev gezmesi salon dekorasyonu

salon dekorasyonu

ev gezmesi

ev gezmesi salon modelleri

ev gezmesi

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Ev Gezmesi Salon Dekorasyonu