Dekorasyon Bul

2017 Salon Dekorasyonu Tasarımları Neler?

Sponsorlu Bağlantılar
 

2016 sizin için öngörülemeyen bir yıl olarak geçtiyse, 2017’de biraz değişiklik yapmanın zamanı geldi demektir. Klasik, modern, retro, vintage, pop art ve daha birçok dekorasyon stili, 2017 salon dekorasyonu tasarımları arasında yerini alıyor. Beyazdan maviye, kırmızıdan yeşile kadar geniş bir renk seçeneği sunan yeni sezon dekorasyon trendleri, sevdiğiniz renkleri ve tasarımları evinize taşıyor. Küçük ve büyük salonlar için birçok farklı tasarım ve ürün seçeneği sunan 2017 salon dekorasyonu tasarımları arasında öne çıkan trendleri sizler için derledik…

Oversized Mobilyalar

Moda dünyasından duymaya alışık olduğumuz oversized(büyük boy) terimi, artık dekorasyonda da kendini gösteriyor. Geniş ve rahat koltuklar, büyük aksesuarlar, geniş sehpalar ve büyük tablolar ile eviniz için şık ve trend seçimler yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

salon tasarımı 2017

Parlak Yeşil

2017 yılının salon dekorasyonu trendlerine baktığımızda yeşilin parlak görünümünün moda olduğunu görüyoruz. Duvarlarda, koltuklarda, berjerlerde ya da aksesuarlarda, doğanın rengi yeşili evinize taşıyan 2017 salon dekorasyonu trendlerini siz de evinize uygulayın.

Karışık Desenler

Bu yıl bir arada kullanılan desenler çok moda. 2017 salon dekorasyonu tasarımlarına baktığımızda, karışık desenlerin öne çıktığını görüyoruz. İlk kez 2016 New York Moda Haftası’nda kullanılan bu trend, moda dünyasından kısa süre sonra dekorasyon dünyasına da geçiş yaptı. Koltuklarda, halıda, perdelerde ya da kırlentlerde kullanacağınız karışık desenler ile salon dekorasyonunda trend bir görünüm yaratın.

Yeni Siyah: Lacivert

Dekorasyon ve moda dünyasının yeni siyahı olarak gösterilen lacivert; mutfaktan yatak odasına, banyodan salona kadar evin her odasında kullanılıyor. Modern tarzın geleneksel detaylar ile buluştuğu 2017 dekorasyon trendlerinde, lacivert sıkça karşımıza çıkıyor. Siz de bu yıl salonunuzun halılarında, koltuklarında, yemek odasında belki de duvarlarında laciverti kullanabilirsiniz.

Karıştırın

Bu yıl yalnızca desenler değil renklerde de karışım ön plana çıkıyor. Pembe ve siyahın bir arada kullanıldığı bir koltuk takımı, 2017 salon dekorasyonu tasarımları arasında yerini alıyor. Aynı şekilde gri ve lacivert gibi farklı renkleri de bir arada kullanmak mümkün.

Renklenin

Artık klasik dekorasyonda bile renkli tasarımlar göze çarpıyor. Sadeliğin “out” renklerin “in” olduğu 2017 dekorasyon modasında beyaz renkli koltuk takımlarınızı pembe kırlentler ile renklendirip, puf seçiminde de fıstık yeşili bir tercih yaparak evinizde renkli bir dünya yaratabilirsiniz. 

2017 salon dekorasyonu

2017 salon dekorasyonu tasarımları

2017 salon tasarımları

2017 salon dekorasyonları

yeni 2017 salon dekorasyonu

salon dekorasyonu modelleri 2017

salon tasarımı

2017 yılının salon dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2017 Salon Dekorasyonu Tasarımları Neler?