Dekorasyon Bul

Mavi ile Beyaz Rengi Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar
 

Mavi ile Beyaz Rengi Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Mavi ve beyaz ikilisi, ev dekorasyonunda sıkça kullanılan renkler arasında. Hem salonda, hem oturma odasında, hem de yatak odası, mutfak ve banyo gibi mekanlarda tercih edebileceğiniz bu ikiliyi dilerseniz mobilyalarda, dilerseniz de tekstil ürünleri ve aksesuarlarda kullanarak evinizde modern ve şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

mavi beyaz mutfak dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

mavi beyaz rengi dekorasyonda

Mutfakta Mavi ve Beyaz Kullanımı

Ev dekorasyonunda mavi ve beyaz denildiğinde, aklımıza ilk gelen mekanlardan biri mutfaklar oluyor. Mutfaklarda mavi mutfak dolapları son yıllarda oldukça moda. Mavinin özellikle koyu tonları lake mutfak dolaplarında kullanılıyor. Siz de mutfağınızda mavi renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Beyazı da tekstil ürünlerinde; mutfak halı ve perdelerinde kullanarak şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca mavi dolaplarınıza uyumlu olarak ankastre beyaz eşyaları da tercih edebilirsiniz.

mavi beyaz ev dekorasyonunda nasıl kullanılır?

mavi beyaz

Salonda Mavi ve Beyaz

Modern ve country tarz dekorasyonda mavi renkli koltuk takımları sıkça kullanılıyor. Dilerseniz mavi çiçek desenli beyaz koltuk takımlarını da tercih edebilirsiniz. Mekana ferah ve şık bir görünüm kazandıran bu tarz koltuk takımları, özellikle modern dekorasyonda tercih ediliyor. Beyaz yemek odası takımınız varsa, onu tamamlamak için de yine mavi koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Köşe koltuklar, hem mekanda ferah bir görünüm yaratması, hem yerden tasarruf sağlaması hem de şık model seçenekleri sunması yönüyle hem salon hem de oturma odalarında sıkça kullanılıyor. Siz de köşe koltuklarda mavi renkli modelleri tercih ederek, beyaz yemek odası takımınızı tamamlayabilirsiniz.

mavi beyaz banyo dekorasyonu

2017 mavi beyaz banyo

Banyoda Mavi ve Beyaz

Banyoda da mavi ve beyaz ikilisi sıkça kullanılıyor. Mavi banyo dolapları, banyonuza şıklık katmak için ideal bir seçim. Banyonuzda modern bir görünüm yaratmak için siz de mavi renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Banyo perdesi ve banyo paspaslarında beyaz renkli tasarımları tercih ederek şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca beyaz küvetinizi tamamlamak için mavi renkli banyo perdelerini de tercih edebilirsiniz. Banyoda duvar aksesuarları da son dönemde oldukça moda. Banyo aynasının çerçevesini saks mavisi tercih ederek, renkli bir görünüm yaratabilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Mavi ile Beyaz Rengi Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?