Dekorasyon Bul

Mor ve Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Beyaz, ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biri. Ferah, şık ve modern mekanlar yaratmak için iç açıcı bir renk olan beyaz, tek başına çiğ bir görünüm yaratabilir. Bu durumda beyazı ev dekorasyonunda kullanırken yanında daha canlı bir renk ile birlikte kullanmak da doğru bir seçim olacak. Dekorasyon trendlerinde son yıllarda öne çıkan bir renk olan mor, canlılığı ve enerjisi ile iddialı bir renk. Ev dekorasyonunda birlikte kullanabileceğiniz beyaz ve mor ikilisi; mutfak, salon, yatak odası, banyo ve balkon dekorasyonu için tercih edebileceğiniz bir ikili. Peki, mor ve beyaz rengi ile ev dekorasyonu nasıl yapılır?

mor beyaz ev

  • Salon dekorasyonunuz için mor ve beyazı birlikte kullanmaya ne dersiniz? Beyaz koltuklar ile mor yemek odası ya da mor oturma grupları ile beyaz yemek odasını bir arada kullanabilir, canlı, enerjik ve modern bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz. Özellikle modern evlerde karşımıza çıkan mor, beyaz ile birlikte kullanıldığında salonunuzda trend bir görünüm yaratacak.
  • Salonun yanı sıra, oturma odanızda da mor ve beyazı bir arada kullanabilirsiniz. Mor bir televizyon ünitesi, beyaz köşe koltuk takımını tamamlamak için iyi bir seçim olabilir. Yine beyaz koltuğunuzu, oturma odanızda mor renkli bir kütüphane ile bir arada kullanabilirsiniz.
  • Banyoda renkli ve canlı bir görünüm yaratmak ister misiniz? O halde beyaz ve mor çizgili bir banyo dolabı, şık ve modern bir banyo dekorasyonu için doğru bir seçim olacak. Banyonuzda yenilik yaratmak istiyorsanız, beyaz renkli banyo dolabınızı mor renkli banyo fayansları ile bir arada kullanabilirsiniz. Ya da beyaz fayanslarınızdan sıkıldıysanız, onları kırdırmak yerine mekana daha renkli bir görünüm yaratacak, mor renkli bir banyo dolabı tercih edebilirsiniz.
  • Mor ve beyaz, evin her alanı için doğru bir seçim. Mor lake mutfak dolapları, büyük mutfaklarda şık ve renkli rüzgarlar estirecek. Mor bir halı ya da perde de mutfak ve evin tüm odaları için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Mutfakta beyaz mutfak dolaplarınız varsa, onları tezgahın üzerinde mor renkli küçük ev aletleri ile tamamlayabilirsiniz.

 Önerilerimizin yanı sıra mor ve beyaz rengi ile ev dekorasyonu örneklerine de göz atmayı unutmayın. Keyifli günler.

Sponsorlu Bağlantılar

mor ve beyaz rengi ile ev dekorasyonu

mor beyaz ev dekorasyonu

mor beyaz rengi ev dekorasyonu

mor beyaz dekorasyon

beyaz mor ev salon dekorasyonu

beyaz mor rengi ile ev dekorasyonu

mor beyaz dekorasyonlar

mor beyaz ev mutfak dekorasyonları

mor ve beyaz

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Mor ve Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu
IP Stresser