Dekorasyon Bul

Kırmızı Beyaz Renkleri İle Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Kırmızının ihtişamından, çekiciliğinden söz etmeye gerek yok sanırım. Beyaz ile buluşunca ise o muhteşem uyum açığa çıkmaktadır, kırmızı ile. Birbirini dengeleyen bu renkler, ev dekorasyonunda seçilebilecek renkler arasındadır. Aynı şekilde mor ve beyaz renginde olduğu gibi bu renkte çekiciliği ve huzuru evinize taşımaktadır. Kullanıldığı oda bakımından da herhangi bir kısıtlama yoktur. Oturma odası, mutfak, yatak odası, evin girişi bu renk seçiminden nasibini alabilir. Hatta banyo bile...

kırmızı beyaz ev mutfak dekorasyonu

Mutfaklar için kırmızı beyaz renklerinin buluşması ilgi çeken bir görüntü ortaya sermektedir. Bu renk seçimi özellikle mutfak dolaplarında kullanılmaktadır. Kırmızı beyaz mutfak dolapları çok şehvetli bir görüntü ortaya çıkartmaktadır. Biraz cesaret, biraz aşk ve biraz çekicilik arıyorsanız mutfak dolaplarında kırmızı beyazın birlikteliğinden yana tercih yapabilirsiniz. Bizim tercihimiz şu yönde şekillenmektedir: eğer mutfağınız küçük ise mutfağı beyaz tercih etmelisiniz. Kullanılan aksesuarlarda kırmızı detaylara yer verilmelidir. Eğer mutfağınız yeteri kadar büyük ise tüm mutfak dolabını kırmızı seçebilir, diğer detaylara beyaz serpiştirebilirsiniz. Ya da ikisini tam orantılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı beyaz renkli ile ev dekorasyonu denildiğinde aklımıza ilk gelen odalardan biri salondur. Salonda da bu iki seçimi yapabilirsiniz. Ama mutfakta olduğu gibi odanızın büyüklüğü seçiminizi etkilemeli... Salon genişliğini baz alarak beyazı küçük odalarda daha yoğun kullanmalı, geniş odalarda ise ikisi orantılı bir şekilde seçim yapmalısınız.

Yatak odasında kırmızı kullanırken, kırmızının o göz alan tonunu unutmamak gerek. Bu renk tonu, dinlenmenizi gerektiren odada sizi daha fazla dinç tutacak belki de daha fazla yorulmanıza sebep olacaktır.

kırmızı beyaz ev dekorasyonu

kırmızı beyaz ev dekorasyonları

kırmızı beyaz rengi ile ev dekorasyonu

kırmızı beyaz ev salon dekorasyonu

kırmızı beyaz yatak odası

kırmızı beyaz ev dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Kırmızı Beyaz Renkleri İle Ev Dekorasyonu