Dekorasyon Bul

Alçıpan Duvar Dekorasyonu İle Zerafet

Sponsorlu Bağlantılar
 

Duvar diyerek geçmeyin. Ufak değişimler, şık detaylar ile duvarların dekorasyona olan katkısı azımsanamayacak kadar çok. Özellikle ev dekorasyonunda yapabileceğiniz daha değişiklik kalmadıysa ve tasarımdan umudu kestiyseniz duvar dekorasyonuna yönelebilirsiniz.

Duvar dekorasyonunda ne gibi alternatifleriniz var?

Artık duvar dekorasyonu da önem verilen alanlardan… Yeni yeni uygulamalar ve tasarımlar duvarlarda da karşımıza çıkıyor. Duvar dekorasyonunda tablolar ile aile fotoğrafları ile şık alternatifler elde edebilirsiniz ama bugün değineceğimiz alçıpan duvar dekorasyonu modelleri oluyor. Zarif dokunuşlar, modern çizgiler istiyorsanız duvarlarınızı alçıpan duvar uygulamaları ile yenileyebilirsiniz. Özellikle oturma odasına inanılmaz bir etkiye sahip. Yine kullanım alanı olarak yatak odasında da kullanabilirsiniz. Sadece ev dekorasyonunda da değil iş yerinizde de duvar dekorasyonuna yer verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

yatak odası alçıpan duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyonu şık detayları evinize taşırken ayrıca kullanışlı da olmaktadır. Niş duvar uygulamarı ile alçıpan raflara sahip bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. O rafları bir de led aydınlatma ile aydınlattığınızı düşünün. Klasik düz bir duvara sahip olmaktansa bu denli etkileyici bir alçıpan duvar dekorasyonunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca alçıpan duvar dekorasyonunu uygulayacağınız oda küçük ise niş duvarlarda  ayna kullanarak, dar alana derinlik verebilirsiniz. Bu odayı daha geniş gösterecektir.

Alçıpan duvar dekorasyonuna evin girişinde de  yer verebilirsiniz. Hatta oda geçişlerinde…  Ev girişinde kullanacağınız alçıpan duvar, eve ilk girişte çok hoş bir izlenim yaratacaktır. Bu hem sizin için hem de misafirleriniz için geçerlidir.

Çeşitli kaynaklardan derlediğimiz alçıpan duvar dekorasyonu modelleri:

banyo alçıpan duvar dekorasyonu

alçıpan duvar dekorasyonu

alçıpan duvar uygulaması

alçıpan duvar

led aydınlatmalı alçıpan duvar dekorasyonu

alçıpan duvar dekorasyon modelleri

genç odası alçıpan duvar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Alçıpan Duvar Dekorasyonu İle Zerafet