Dekorasyon Bul

Vintage Tarzı Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dekorasyon trendlerinde son yıllarda vintage tasarım ve detaylar ön plana çıkıyor. Mobilyalardan, aksesuarlara kadar kullanacağınız detaylar ile modern ve klasik tarzı buluşturan şık bir mekan yaratabilirsiniz. Sitemizde yer alan vintage tarzı ev dekorasyonu modellerinden ilham alarak evinizin her alanında yepyeni tarzlar oluşturun. Salonda kullanacağınız patchwork halılar, vintage duvar saatleri, antika telefonlar, pop art tablolar, retro aksesuarlar ve daha birçok detay ile vintage ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Küçük eskitme detaylar ile özellikle salon dekorasyonunda farklı ve yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Eski bir konsolu boyamak ve ardından eskitme teknikleri ile konsola vintage bir hava katabilirsiniz. Retro tablolar ve aksesuarlar da yine salon dekorasyonunda vintage tarzı yaratmak için kullanabileceğiniz detaylar. Vintage tarzı ev dekorasyonu modellerine baktığımızda, evin eski bir tarzda değil, modern bir tarzda göründüğünü görüyoruz. Dolayısıyla etraftaki antikaları ve eski eşyaları kullanarak vintage bir dekorasyon yaratmak pek mümkün değil.

vintage ev dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Yapacağınız şey eski ve yeniyi buluşturmak olmalı. Pop art bir komodinin üzerinde antika bir telefon, modern koltuk takımını tamamlayan patchwork bir halı, modern bir duvar rengi ile uyumlu antika bir saat evinizde vintage rüzgarları estirecek. Böylece hem yeni ve eskiyi buluşturacak, hem de farklı ve göze hoş gelen bir dekorasyona sahip olmuş olacaksınız. Vintage tarzı ev dekorasyonu ile modern ya da klasik dekorasyon içinde boğulmadan kendi tarzınızı yarattığınız bir eve sahip olabilirsiniz.

vintage tarzı ev dekorasyonu

vintage tarzı mutfak ev dekorasyonu

vintage tarzı dekorasyon

vintage tarzı ev salon dekorasyonu

vintage tarzı yatak odası ev dekorasyonu

vintage ev salon dekorasyonu

vintage ev yatak odası

vintage ev yatak odası dekorasyonları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Vintage Tarzı Ev Dekorasyonu Modelleri