Dekorasyon Bul

Güle Güle Oturun Ücretli mi?

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bu yazımızda Mimar Selim Yuhay’ ın sunumu ile Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Güle Güle Oturun programı hakkında en çok merak edilenleri yanıtladık.

Öncellikle Güle Güle Oturun’ dan bahsetmek istiyoruz. Kanal D’den Tv8 ekranlarına transfer olan; yeni ismi, logosu ve format üzerindeki birkaç değişikliği ile hafta içi ve her gün saat 15.15’ te güle güle oturun ekranlara gelmektedir.

Güle Güle Oturun programında başvuru formunu dolduran ve kabul görülen ev sahibinin beğenmediği odası tam bir gün içerisinde Selim Bey ve ustalar ile birlikte en kullanışlı haliyle dekore edilerek teslim edilmektedir. Öncelikle belirlenen oda incelenmekte, yaşanan sorunlar belirlenmekte ve başvuru sahibinin isteklerine, ihtiyaçlarına yönelik olarak projelendirilmektedir. Ardından Ezgi Baylar’ ın tarzına ve zevkine göre satın alınan mobilyalar, aksesuarlar en uygun şekilde eve yerleştirilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa bir tanıtım ardından gelelim Güle Güle Oturun hakkında en çok sorulan ve merak edilenlere…

güle güle oturun

İlk merak edilen soru Güle Güle Oturun ücretli mi?

Öncelikle şunu belirtelim ki Güle Güle Oturun ücretli diyerek sizden başvuru için para talep edenlere kesinlikle aldanmayın. Güle Güle Oturun tamamen ücretsizdir. Güle Güle Oturun başvuru formunu doldurmak ve yenilenen ev için kesinlikle para talep edilmemektedir.

Diğer merak edilen soru ise Güle Güle Oturun hangi şehirlere geliyor?

Türkiye üzerinden hangi şehirde olursa olun başvuru yapabilirsiniz. Sadece İstanbul, Ankara, İzmir değil tüm şehirlere alt yapı uygun olması sayesinde hızlı bir şekilde dönüş yapılabilmektedir.

Ev kaç gün içerisinde tamamlanmakta ve teslim edilmektedir?

Mimar Selim Yuhay ve ustalar tarafından projelendirilen oda tam bir gün içerisinde tamamlanarak ev sahibine hediye edilmektedir.

Oda dekorasyonunu beğenmezseniz ne oluyor?

Şunu belirtelim ki dekore edilen odayı beğenmeme gibi bir durumunuz olmayacaktır. Çünkü kullanışlı, konforlu ve modern bir dekorasyon yapılmakta. Ayrıca sizin tercihlerinize göre bir ev dekorasyonu yapılmaktadır. Beğendiğiniz renkler, ürünler göz ardı edilmemektedir.

güle güle oturun ücretli mi

güle güle oturun ücretsiz

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Güle Güle Oturun Ücretli mi?
IP Stresser