Dekorasyon Bul

Çatı Katı Dekorasyon Modelleri ve Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Biraz tadilat ile çatı katını harika bir yaşam alanına dönüştürmek ister misiniz? Yapacağınız ufak dokunuşlar ile çok farklı mekanlar, kullanışlı yaşam alanları yaratabilirsiniz. O halde siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çatı katınızda değişiklikler yapmaya başlayın. Öncelikle ne tür bir kullanım için dekore edeceğinize karar vermelisiniz. Bir oturma odası mı yoksa yatak odası mı olacak? Çatı katı dekorasyon modelleri ve örnekleri arasından size de uygun dekorasyon örnekleri bulabilirsiniz.

Burası sizin için bir dinlenme ve eğlence alanı olacaksa; kitaplık, bilardo masası, masa tenisi, masaj koltuğu gibi kendi zevkinize uygun seçenekleri bir araya getirerek çatı katınızı yeniden dekore edebilirsiniz. Kitaplarla dolu duvarlar, minderlerle dolu bir oturma alanı ve rahat, sakin bir dekorasyon ile hem kullanışlı, hem konforlu hem de modern bir çatı katı dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

çatı katı kitap okuma köşesi

Sponsorlu Bağlantılar

Çatı katınızı yatak odası olarak kullanmaya ne dersiniz? Rahat konforlu bir yatak, akşamları sinema keyfi yapabileceğiniz bir televizyon köşesi, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek açık bir gardırop, ayakkabılarınız için şık bir ayakkabı dolabı, büyük ve gösterişli bir makyaj masası ile çatı katınızı harika bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Bunların dışında eğer çatı katında yaşayacaksanız, tüm detayları bir arada bulabileceğiniz bir alan yaratmalısınız. Mutfak tezgahı, ocak, fırın, buzdolabından oluşan mutfak köşesi, yatak, dinlenmek için kanepe ve özel zevkleriniz için bir alan yaratmak için çatı katı dekorasyon modelleri ve örneklerinden ilham alabilirsiniz.

 

çatı katı dekorasyonu

iki yataklı çatı katı dekorasyonu

çatı katı dekorasyon modelleri

çatı katı dekorasyon fikirleri

çatı katı örnek dekorasyonlar

kullanışlı çatı katı dekorasyon modelleri

çatı katı yatak odası modelleri

çatı katı dekorasyon örnekleri

çatı katı dekorasyon modeli örneği

çatı katı oturma odası

çatı katı çocuk odası

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Çatı Katı Dekorasyon Modelleri ve Örnekleri