Dekorasyon Bul

Fuşya Rengi Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Fuşya Rengi Ev Dekorasyonu

Klasik ev dekorasyonlarından sıkılanlar için, modern ve insanın içini açan bir renk önerimiz var “fuşya”. Bu renk, son yıllarda dekorasyonda öne çıkan renklerden. Oturma odası fuşyayı kullanmak için ideal alanlardan. Oturma odanızdaki krem rengi koltuklarınızı değiştirmek yerine, mekanın havasını değiştirmek için onu fuşya rengi perdeler ile tamamlamayı deneyebilirsiniz. Yine halı ve aksesuarlarda da bu rengi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca fuşya, son dönemde duvar dekorasyonunda da sıkça karşımıza çıkıyor.

fuşya rengi kırlent

Sponsorlu Bağlantılar

Modern ve canlı görüntüsü ile mutfak ve banyolarda da fuşyayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahverengi ya da beyaz gibi klasik mutfak dolaplarından sıkıldıysanız, onları fuşya rengi mutfak dolapları ile değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Yine mutfak perdeleri ve mutfak halısında da tercihinizi tamamlayıcı bir renk olan fuşyadan yana kullanabilirsiniz. Peki, bu renk en çok hangi renklere yakışıyor?

Özellikle ilkbahar- yaz sezonunda olduğumuz düşünülürse, evinizde bu mevsimden başlayarak dört mevsim baharı ve yazın enerjisini yaşatmak için fuşyayı mobilyalardan duvarlara, tekstil ürünlerinden aksesuarlara kadar her detayda kullanabilirsiniz. Fuşya, kendisi gibi canlı ve iç açıcı bir renk olan turkuaz ile iyi bir ikili oluyor. Duvarda tercih edeceğiniz fuşyayı, turkuaz renkli perdeler ile tamamlamayı deneyin. Ortaya harika bir ikili çıkacağından emin olabilirsiniz. Beyaz duvarlarınız varsa, mobilya seçiminde yine fuşyayı ve koltukları tamamlayan halı ve perdelerde turkuaz ve detaylarda limon sarısı gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

fuşya rengi ev dekorasyonu

fuşya rengi ev banyo dekorasyon

fuşya ev dekorasyonu

oturma odası için fuşya rengi

fuşya rengi dekorasyon

aksesuarlarda fuşya rengi

fuşya dekorasyon

fuşya ev dekorasyonları

yatak odası dekorasyonunda fuşya rengi

koltuklar dekorasyonunda fuşya

dekorasyonda fuşya rengi

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Fuşya Rengi Ev Dekorasyonu
IP Stresser