Dekorasyon Bul

Ev Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Gelen ilkbahar ile birlikte evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmaya ne dersiniz? Salon, mutfak, yatak odası, banyo, antre ya da balkonda yapacağınız ufak değişiklikler ile evinizi bahara hazırlayın. Peki, fazla masraf yapmadan da ev dekorasyonunda değişiklik yapmak mümkün mü? Evet mümkün. Biraz yaratıcılık, biraz marifet ve biraz da para ile evinizde daha mutlu ve daha canlı alanlar yaratabilirsiniz. Eviniz, sizin ruhunuzu yansıtsın istiyorsanız, bu önerileri kendi evinize uygulayabilirsiniz.

ev dekorasyonu fikirleri

Salon Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

Salon duvarlarından sıkıldıysanız, renkli bir duvar kağıdı çok işinize yarayacak. Duvar dekorasyonu, bir odanın dekorasyonunda oldukça önemli bir detaydır. Salonda kullanacağınız etnik ya da klasik motiflerde kullanacağınız bir duvar kağıdı ile dekorasyonda değişiklik için iyi bir adım atmış olacaksınız.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfakta kullandığınız mutfak dolaplarından sıkıldınız mı? Yeni bir duvar kağıdı ise gereğinden pahalı olabilir. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? Dolaplar için özel olarak tasarlanan yapışkanlı kağıtlar ile mutfak dolaplarınıza yeni bir görünüm kazandırın.

Balkon Dekorasyon Fikirleri

Yaz deyince evde en önemli alanlardan biri de balkonlar oluyor. Özellikle bahçeli bir evde oturmayanlar için balkon dekorasyonu oldukça önemli. Balkonda bahar havası estirecek değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin zeminde ahşabı tercih ederek dekorasyon trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Kullanacağınız saksılar, renkli çiçekler ve limon ağaçları ile balkonda yazı yaşatın. Tüm bu ev dekorasyon fikirleri ile evinizde yaratacağınız yenilikler ile daha modern ve daha canlı evlere kavuşun.

ev dekorasyon fikirleri

ev dekorasyonları fikirleri

ev dekorasyon fikri

ev yatak odası fikirleri

ev salon dekorasyon fikirleri

ev mutfak dekorasyon fikirleri

ev fikirleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Ev Dekorasyon Fikirleri
IP Stresser