Dekorasyon Bul

Oturma Odası Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Oturma odası, bir evin sakinlerinin belki de salondan daha çok vakit geçirdikleri alandır. Rahat koltuklar, okuma köşesi, televizyon köşesi, sinema sistemi gibi farklı seçenekler ile konforu ve zevkleri buluşturan oturma odası dekorasyonu için yeni ve trend dekorasyon fikirleri ile yenilik yaratabilirsiniz. Oturma odası fikirleri arasında, her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor. İşte onlardan bazıları…

oturma odası dekorasyon fikirleri

Oturma Odası Koltuk Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odaları, genellikle küçük alanlar olduğu için koltuk seçiminde de yerden tasarruf sağlayacak, daha kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri tercih edebilirsiniz. Bazalı köşe koltuklar, oturma odası dekorasyonu için iyi bir seçim olacak. Böylece hem saklama alanı yaratacak hem de köşe koltuklar ile mekanda yer açılmasını sağlayacaksınız. Oturma odası fikirleri için koltuk seçiminde renklere gelince, koyu renklerin mekanı daha dar ve basık gösterdiğini düşünecek olursak, odayı daha ferah ve renkli göstermek için soft renkleri ya da canlı renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Modern Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odanızda, mobilyalardan koltuklara, tekstil ürünlerinden aksesuarlara kadar renkli ve modern seçimler yaparak mekanda modern bir rüzgar estirin. Ayna, oturma odası dekorasyonu için iyi bir aksesuar seçimi olacak. Böylece hem mekanı daha geniş gösterecek hem de şıklığını tamamlayacaksınız. Oturma odanızda kullanacağınız raf çözümleri ve üzerine yerleştireceğiniz modern ve dekoratif aksesuarlar ile mekanın tarzına uygun seçimler yapın. Oturma odası fikirleri için galerimizde yer alan dekorasyon modellerinden ilham alabilirsiniz.

oturma odası fikirleri

oturma odası fikirleri

oturma odası fikri

küçük oturma odası fikirleri

ferah oturma odası fikirleri

geniş oturma odası fikirleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Oturma Odası Fikirleri
IP Stresser