Dekorasyon Bul

2016 Ev Dekorasyon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2016 Ev Dekorasyon Modelleri

Yeni yıla girerken evinizi de yeniden dekore etmeye ne dersiniz? Uzun bir süredir kullandığınız koltuklar, mobilyalar ve aksesuarları yenileri ile değiştirmenin zamanı geldi. Bu durum gözünüzü korkutmasın, biraz yaratıcılık ile birlikte küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak sizin elinizde. Tabi bu yaratıcılık için biraz da ilham kaynağına ihtiyacınız olacak. Bunun için de sizlere ilham verebilecek 2016 ev dekorasyon modelleri hakkında bir yazı hazırladık. Sezon trend renkleri, dekoratif aksesuarları ve minimal detaylarla, kullanışlı, ferah ve modern alanlar yaratın.

ev dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Son birkaç yılda olduğu gibi, 2016 yılında da ev dekorasyonunda fonksiyonel ve modern ürünlerin öne çıktığını görüyoruz. Daha ferah alanlar yaratmak ve işe salondan başlamak istiyorsanız, doğru mobilyaları seçerek işe başlayın. 2016 ev dekorasyon modelleri bu konuda size fikir verecek. Ahşap mobilya ürünleri, bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yıl da moda olmaya devam edecek. Modası belki de hiç geçmeyen, klasikleşmiş ahşap dekorasyon ürünleri, mekana lüks ve kaliteli bir görünüm sağlıyor.

Bu yıl, dekorasyon trendlerine baktığımızda açık ve soft renklerin de öne çıktığını görüyoruz. Buz mavisi, mint yeşili, lila, krem rengi gibi göz yormayan renkte mobilyalarla sakin ve modern alanlar yaratabilirsiniz. 2016 ev dekorasyon modelleri arasında da yerini alan bu renkleri, isterseniz mobilyalarda, isterseniz de aksesuar seçimlerinizde değerlendirebilirsiniz. Bu tip soft renkleri, canlı renklerle bir arada kullanarak oturma odası, salon ve yatak odalarınıza canlılık kazandırın.

2016 ev dekorasyonu

2016 ev dekorasyon modelleri

2016 küçük ev dekorasyonu modelleri

2016 ev yatak odası modelleri

2016 ev dekorasyon örnekleri

2016 ev dekorasyonları

2016 ev oturma odası dekorasyonu modelleri

2016 ev banyo dekorasyonu modelleri

ev dekorasyonu 2016

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2016 Ev Dekorasyon Modelleri