Dekorasyon Bul

Evim Şahane Selim Yuhay'ın Telefon Numarası

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evim Şahane, bildiğiniz gibi Kanal D ekranlarında yayınını sürdüren bir bakıma yarışma programıdır. Başvurular içinde şanslı görülen ev sahipleri Evim Şahane programına kabul edilerek evinin beğenmediği bir odası baştan aşağıya yenilenmektedir. Her gün saat 10.30' da Kanal D ekranlarında hafta içleri yayınlanan Evim Şahane şanslı aileleri belirlemeye devam ediyor.

En çok merak edilen konulardan biri de Evim Şahane Selim Yuhay’ın telefon numarası… Özellikle başvuru yapmak isteyen ev sahipleri ve başvurusunun hangi durumda olduğunu merak eden seyirciler telefon numarası ve mail adresi ile Selim Yuhay’a ulaşmak istiyor.

evim şahane selim yuhay telefon numarası

Sponsorlu Bağlantılar

Evim Şahane Selim Yuhay’ın telefon numarası:

Evim Şahane telefon numarası 1: 0212 229 61 00

Evim Şahane telefon numarası 2: 0212 229 61 01

Cep telefonu 1: 0532 2453920

Cep telefonu 2: 0541 223 84 41

Yuhay Mimarlık adres bilgisi: İstinye Caddesi. No: 16 İstinye-Sarıyer/İstanbul

Mail adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Evim Şahane programına telefon numaraları ya da gmail ile ulaşabilirsiniz. Evim Şahane hakkında bilgi alabileceğiniz gibi ev, iş yeri dekorasyonu için fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Peki, Evim Şahane ücretli mi?

Hayır, tamamen ücretsizdir. Başvuru ücretsizdir ayrıca eviniz yenilendiğinde ortaya çıkan masraf da Kanal D tarafından karşılanmaktadır, unutmayın. Özellikle son dönemde dolandırıcıların yeni taktiği başvuru için belirli miktar para istemeleridir. Bu ücret talepleri tamamen dolandırma amaçlıdır. Kesinlikle Evim Şahane tarafından böyle bir para istenmemektedir. Başvurularınızda iyi şanslar!

selim yuhay telefon numarası

evim şahane telefon numarası

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Evim Şahane Selim Yuhay'ın Telefon Numarası
IP Stresser