Dekorasyon Bul

Modern Ev Dekorasyon Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dekorasyonunuzda yepyeni, göz alıcı, modern ve şık değişiklikler yapmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız modern ev dekorasyon örnekleri galerimize göz atabilirsiniz. Salonda yapacağınız değişiklikler için öncelikle nasıl bir tarz yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Gelenekçi, klasik bir tarz mı? Modern şık mı? Yoksa pop art mı görmek istiyorsunuz? Ayrıca son dönemde, iki tarzın buluştuğu salon dekorasyonları da oldukça popüler. Klasik mobilyaları modern mobilyalar ile karıştırabilirsiniz. Kahverengi deri koltukları da, neon yeşili çizgili pop art berjeri de aynı mekanın içinde kullanabilirsiniz.

modern ev dekorasyonları

Modern bir ev dekorasyonu yaratmak için, işe kalabalık yaratan ve işinize yaramayan eşyaları atarak başlayın. Kalabalık görünümün olduğu bir alanda modern bir tarz yaratmak bir hayli zor. Modern ev dekorasyonu deyince, aklımıza ilk gelen açık renkler oluyor. Bej koltuklar, beyaz halılar, krem rengi perdeler ile hem ferah hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca yine siyah, lacivert gibi koyu renkli koltuklar da modern dekorasyonda tercih edilen ürünlerden.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern bir salon dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, duvarlarda duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Modern motiflerin hakim olduğu duvar kağıtları, mekanın havasını bir anda değiştirecek. Ayrıca halı, perde gibi tekstil ürünlerinde de yine modern baskıları tercih edin. Klasik fon ve tüllerin yerini artık renkli ve pratik stor perdeler alıyor. Şık ama modern bir stor perde ile salon dekorasyonunuzu baştan yaratın.

modern salon dekorasyon örnekleri

modern ev mutfak dekorasyon örnekleri

modern küçük ev dekorasyon örnekleri

modern ev dekorasyon örnekleri

modern ev yatak odası örnekleri

modern ev dekorasyonları

modern ev dekorasyon örnek modelleri

modern ev banyo dekorasyon örnekleri

ferah modern ev dekorasyon

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Modern Ev Dekorasyon Örnekleri
IP Stresser