Dekorasyon Bul

Duvara Kapanan Yatak

Sponsorlu Bağlantılar
 

Açılır kapanır olarak tasarlanan ve yatak odalarında pratik ve rahat bir kullanım sağlayan, yerden tasarruf etmek isteyen çiftler ve aileler için iyi bir seçenek olan duvara kapanan yatak modelleri, hem şık hem de tarz bir dekorasyon seçeneği sunuyor. İki kişilik genç odaları ve çocuk odaları için son dönemde sıkça kullanılan duvara kapanan yataklar, küçük ve kullanışsız odalar için iyi bir seçenek. Küçük bir yatak odanız varsa, gardırobunuzda gömme modelleri, yataklarda da açılır kapanır modelleri tercih edebilirsiniz.

Çocuk odalarında ikili yatak tercih etmek isteyenler için de yine ranza ya da duvara kapanan modelleri tavsiye ediyoruz. Pratik ve rahat kullanımı ile her odada kullanabileceğiniz bu yataklar, yerden tasarruf etmek isteyenler için farklı ve kullanışlı bir seçenek oluyor. Mobilya mağazalarında bulabileceğiniz bu tarz tasarımlar, katlanır yatak mekanizması sayesinde odanızda daha geniş bir alan yaratıyor.

Duvara dikine ya da yatak olarak katlanır farklı model seçenekleri ile bu tarz yataklar, kullanımı ile oldukça rahat. Sadece genç odaları ya da çocuk odalarında değil, oturma odasında misafir yatağı kullanmak için de yine kapandığında dolap gibi görünen, açıldığında da yatak olan bu tasarımları tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Duvara Kapanan Yatak

duvara açılıp kapanan yatak

duvara kapanan yatak modelleri

duvara kapanan yataklar

duvara kapanan yatak

duvara kapanan yatak

duvara açılıp kapanan ranza yatak

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Duvara Kapanan Yatak