Dekorasyon Bul

Manzara Duvar Kağıtları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Son dönemde modern ev dekorasyonunda oldukça popüler bir duvar kağıdı uygulaması haline gelen manzara duvar kağıtları modelleri, dünyanın en güzel şehirlerini, en güzel denizlerinin manzaralarını evinize, hatta yatak odanıza getiriyor. Salonunuzun baş köşesinde Los Angeles, yatağınızın başında Eiffel Kulesi ya da oturma odanızda muhteşem boğaz manzarası yaratmak istiyorsanız bunun için oralara kadar gitmenize gerek yok. 3D tekniği sayesinde gerçeğinden farksız bir görünüm yaratarak evinizde hem modern, hem şık hem de yepyeni bir görünüm yaratıyor.

manzara duvar kağıtları

Manzara duvar kağıtları modelleri ile sonbaharda yaprakları dökülen bir parkın manzarası ya da güneşin doğduğu anı resmeden bir kumsalın manzarasını evinize getireceksiniz. Son dönemde evlerde sıkça karşılaştığımız, özellikle yeni evli çiftlerin ve gençlerin tercihi olan manzara duvar kağıtları, evinizin manzarasını değiştiriyor. En soğuk kış günlerinde bile içinizi ısıtacak bir deniz manzarası salonunuzun baş köşesinde sizinle olacak. Ya da en romantik şehirlerden biri olan Paris’in muhteşem Eiffel Kulesi manzarası ile yatak odanızı hareketlendirmeye ne dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Her bütçeye hitap eden farklı fiyat seçenekleri ile evinizin baş köşesine koymak isteyeceğiniz bu duvar kağıtları ile, evin girişinde de şık ve modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Kapıyı açtığınızda karşınıza çıkan ilk duvara yapıştıracağınız manzaralı bir duvar kağıdı, 3 boyutlu görüntüsü ile evinize farklı bir görünüm getiriyor. Üstelik hayal gücünüzün sınırlarını da zorlayabilirsiniz, çünkü manzara duvar kağıtları modelleri arasında binlerce farklı seçenek mevcut.

Manzara Duvar Kağıtları Modelleri

manzara duvar kağıdı

paris manzaralı duvar kağıtları

3D manzara duvar kağıtları

manzaralı duvar kağıdı modelleri

manzara üç boyutlu duvar kağıtları

3 boyutlu manzara duvar kağıtları

manzara duvar kağıdı

3 boyutlu manzara duvar kağıtları

deniz manzaralı duvar kağıtları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Manzara Duvar Kağıtları Modelleri
IP Stresser